Депутати підсумували зроблене і затвердили плани на майбутнє

Минулої п’ятниці відбулося пленарне засідання 23-ї сесії міської ради п’ятого скликання. Депутати розглянули ряд питань, серед яких – звіт начальника РВ МНСУ про використання рятувальниками коштів, виділених з бюджету міськради на їхні службові потреби; звіт начальника фінансового відділу міськради про використання міського бюджету; звіт міського голови про роботу міської ради та її виконавчого комітету у 2009 році та багато інших.За словами представника місцевого відділу МНС Степана Буячка, який виступив на сесії, кошти, виділені з міського бюджету (15 тис.грн.) на реалізацію програми попередження виникнення надзвичайних ситуацій, використані винятково за призначенням, в основному на дизпаливо та бензин. Рятувальники у 2009 р. загалом здійснили 125 виїздів по тривозі, з них 61 – на пожежі, 4 – аварії, 20 разів – по місту на допомогу з викачування води та ліквідації інших негараздів. Десять разів пожежники рятували житлові та господарські будівлі, автівки мешканців міста. Також їм довелось взяти на себе ношу ліквідації вибухонебезпечних предметів, від якої відмовились Збройні сили і т.ін.
Перед депутатами прозвітувала і начальник фінансового відділу міської ради Марія Опалюк.
План надходження до загального фонду бюджету Збаразької міської ради за 2009 рік, за її інформацією, виконано на 100,8 відсотка (надійшло 4302408 грн.). В тому числі власні надходження склали 3590823 грн., що становить 103,54% від плану. Доходи спеціального фонду становлять 1363486 грн. (99,78% плану). За їхній рахунок придбано контейнери для сміттєзбиральної машини, дитячі ігрові майданчики¸ піскорозкидач, системи захисту на водонапірну башту, прокладені відмостки і тротуар, а також зроблено капітальні ремонти частини вулиць Паркова і Гв.Кантемирівців, проведений благоустрій сміттєзвалища і т.д.
Про зроблене міською радою, її керівником та виконавчим комітетом йшлося у виступі міського голови Михайла Бочарова, який відзначив, що протягом 2009-го року відбулося 6 сесій, на яких було прийнято 706 рішень. 14 разів засідав виконавчий комітет, який вирішив 528 питань. Серед найактивніших членів виконкому міський голова відзначив П.Багрія, В.Сиротинського, П.Підлубного, А.Стрілецького.
Працівниками міської ради було розглянуто 1290 звернень мешканців міста – пенсіонерів, учасників війни, інвалідів, чорнобильців, людей інших пільгових категорій, яких хвилювали питання соціальної захищеності, забезпечення житлом.
Звітуючи, голова міста назвав суми, які виділялись на допомоги окремим громадянам, організаціям.
Особлива увага міськрадою приділялася матеріальній базі дошкільних установ. Була побудована і прийнята в експлуатацію паливна в дитсадку №5 «Пролісок».
У 2009 році поповнився автопарк міських комунальних підприємств – придбано піскорозкидач, сміттєзбиральну машину. Перекриті дахи будинків №11, 9 по вул. Заводській, облаштовані відмостки комунальних будинків, виготовлені споруди для облаштування дитячих майданчиків, замінено всі насоси на водозаборах міста, замінено стояки в будинках по вул. Заводській, 5, 7, 9.
Міський голова також поділився планами відносно спорудження ще однієї водонапірної башти, очисних споруд. Разом з депутатами були також обговорені питання ремонту моста біля міського ставу, облаштування центра міста, подальшої долі тих ділянок Збаража, які викупили підприємці і не поспішають на них зводити свої об’єкти.
На сесії було обговорено і затверджено план роботи Збаразької міської ради п’ятого скликання на перше півріччя 2010 року.
Серед пунктів плану – підготовка до 800-річчя Збаража, яке відзначатимемо у травні 2011 року.
На своєму засіданні депутати міської ради вирішили підтримати ініціативу колективу місцевої музичної школи і подати клопотання до районної державної адміністрації про присвоєння директору Збаразької ДМШ Віталію Станіславовичу Добровольському звання «Заслужений працівник культури України».
Також рішенням сесії було прийнято в комунальну власність міста ряд “кванторівських” будинків та передано їх на баланси окремих ОСББ.
На своєму засіданні депутати міськради також вирішили з’ясувати, у чиїй власності знаходиться вулиця Стуса, та звернутися до обласної Державтоінспекції з проханням про погодження зняття дорожнього знака «Зупинка заборонена» навпроти перукарні «Чародійка», який спричиняє значні незручності для підприємців, які доставляють товар до магазинів, та для інвалідів – відвідувачів Воскресенського храму, які під’їжджають до нього на авто, та переглянути доцільність існування інших знаків на вулицях міста.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *