На Збаражчині зареєстровано два нещасних випадки на виробництві

Проблеми поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму були і залишаються актуальними.Гострота цих питань на сьогоднішній день обумовлюється, насамперед, незадовільним ставленням більшості керівників підприємств до організації виконання робіт та здійснення необхідних заходів щодо їх безпеки. А це, в свою чергу, призводить до негативних наслідків: не тільки до моральних збитків, а й до каліцтва, втрати працездатності, іноді й до загибелі працівників.
За 2009 рік в області на виробництві зареєстровано 109 нещасних випадків, при яких потерпіло 111 працівників, в т. ч. 11 – смертельно. В порівнянні з 2008 роком виробничий травматизм зменшився на 27 нещасних випадків, в т.ч. смертельний – на 4 випадки.
У Збаразькому районі у минулому році зареєстровано 2 нещасних випадки на виробництві, у яких потерпіло 2 працівники. В порівнянні з 2008 роком виробничий травматизм зменшився на 2 нещасних випадки, в т. ч. смертельні – на 1 випадок. Нещасні випадки мали місце в 2 галузях діяльності: на транспорті і в управлінні в соціальній сфері.
З метою запобігання травматизму слід зосередити увагу на забезпеченні виконання кожною посадовою особою, кожним керівником чи спеціалістом підприємства, установи, організації своїх службових обов’язків з питань охорони праці, тобто задіяти на всіх рівнях чітку систему управління охороною праці. Найважливішим фактором у цьому плані є суттєве підвищення не тільки виконавської, а й трудової дисципліни працівників на робочих місцях.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *