У «Проліску» настало літо

Минулого тижня у дитячому садочку «Пролісок», що у селищі цукрозаводу, освятили паливну. Для вісімдесяти діток та їхніх вихователів врешті закінчився період «мерзлоти», який тривав довгі роки.

Спершу малюків обігрівала шкільна котельня, яка із своїми обов’язками справлялася недостатньо, тому температура у групах залишалася низькою.
– Тепер же, – каже завідуюча садочком Ольга Данилюк, – у нас не лише належний температурний режим, а й є гаряча вода, що дуже зручно.
Завдячуємо таким перемінам багатьом керівникам, будівельникам, які доклали чимало зусиль, щоб у нас запрацювала автономна газова паливна. До цих людей належать міський голова Михайло Бочаров, голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь, начальник управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Юрій Олійник.
Кошти у розмірі 800 тис.грн. завдяки Кабміну ми отримали із державного бюджету.
Безпосередніми виконавцями були працівники ТОВ «Домобудівник», яким керує Євген Рожук. Сприяли добрій справі багаточисельні благодійники, приватні підприємці, зокрема керівник ТОВ «Збаражцукор» Богдан Вороблевський, директор ТОВ «Лад» Юрій Дмитраш та інші.
На свято відкриття важливого об’єкта з’їхались багаточисельні гості – винуватці події, представники причетних служб. Для них малюки і вихователі підготували своє щиросердечне вітання і вдячні слова.
Будівельники ж здивували «Пролісок» ще одним дарунком. (Першим – було високоякісне і швидке, впродовж місяця, виконання робіт). Євген Омелянович Рожук в додачу привіз дітлахам новеньку пральну машинку.
– Відтепер, – зауважує міський голова Михайло Бочаров, – всі чотири садочки міста мають автономні паливні. Три працюють на газі і одна електрична. Тобто за три роки ми виконали поставлене завдання із забезпечення міських дошкільних закладів індивідуальним теплом. Плануємо газові котельні ще додатково доповнити електричними котлами, щоб у подальшому можна було обирати більш економний вид енергоносіїв.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *