Турнір пам’яті тренера

На початку березня у спортивному залі ЗОШ №2 ім. І.Франка проходив VІІІ традиційний районний турнір з баскетболу пам’яті тренера Олександра Буряченка.

Наталія Буряченко нагороджує переможця


Цьогоріч у турнірі взяли участь п’ять команд: ЗОШ №2 «Сокіл» (тренер Василь Криворучко), «Торнадо» (тренер Михайло Яловега), «Автомобіліст» (тренер Ігор Фещук), «Буре-вісник» (тренер Юрій Кос-тоглод) та «Авангард» (тренер Володимир Курило).
Протягом цих днів 60 учасників вели вперту боротьбу за нагороди турніру. Десятки вболівальників стали свідками захоплюючих поєдинків. Тут потрібно відмітити, що без підтримки спонсорів цей турнір не відбувся б. Ними були родини Буряченка, Драгана, Борейка та нашого земляка Анатолія Бучака, який в даний час живе в США. Він там організував збаражчан, які також підтримали наш турнір, приславши чудові призи для нагородження переможців.
Переможцем турніру стала команда «Буревісник», на другому місці – «Авангард», на третьому – «Автомобіліст».
За підсумками турніру визначені та нагороджені кубками «кращий гравець турніру» – Віталій Гут (команда «Автомобіліст»), «кращий бомбардир» – Костянтин Нагорний (команда «Автомобіліст»), «кращий центровий» – Володимир Богайчук (команда «Авангард»), «кращий молодий учасник» – Андрій Костоглод (команда ЗОШ №2), «кращий ветеран» – Сергій Нагорний (команда «Автомобіліст») та «кращий розігруючий» – Руслан Борейко (команда «Авангард»).
Учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять тренера та поклали квіти на його могилу, а нагороджувала переможців його дружина Наталя.
Хочеться відмітити також хорошу роботу суддівської бригади в складі Степана Панова, Лариси Смакули, Романа Кузьми, Олександра Потриденного та Ігоря Кожина.

Учасники та переможці турніру

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *