You are here: Home // Спорт // Сільські ігри дали фальстарт

Сільські ігри дали фальстарт

Шостого червня на стадіоні селища передбачалося видовищне дійство: тут мав проходити перший етап XIX сільських ігор, присвячених 60-річчю ФСТ «Колос». Але спортивні змагання з чотирьох видів спорту – армрестлінгу, перетягування линви, підняття гирь і легкоатлетичного кросу зазнали невдачі.

Після тривалих дискусій організатори вирішили не починати змагань


В іграх мали брати участь близько 15 команд сільських спортсменів, та зареєструвалося лише чотири команди із смт. Вишнівець, сіл Вікнини, Заруддя і Коханівка. Тому після суперечок і вагань голова районного ФСТ «Колос» Дмитро Бутор оголосив про закриття змагань.
Як зазначив заступник голови обласного ФСТ «Колос» Степан Стахура, цей прикрий випадок показав, що сільські голови, які, згідно з розпорядженнями обласної і районної влади, мали організувати спортивні команди, не розуміють значення спорту для громади.
– Сьогодні тут могло бути свято для усіх, та цього не сталося, – сказав Степан Стахура. – Ми вже зробили ці змагання «кущовими» якраз, аби полегшити доїзд учасників. І тому таке ставлення до змагань є ще більш незрозумілим, адже молодь повинна витрачати кудись свою енергію, а спорт – це гарний спосіб перевести її в позитивне, життєстверджувальне русло.
Селищний голова Ростислав Баюрський підкреслив, що у телефонних розмовах сільські голови нарікають на відсутність фінансів, спортивного інвентаря, належно підготовлених людей – усе тримається на ентузіазмі, якого в багатьох немає.
Присутні глядачі і спортсмени з рішенням про закриття ігор не погодилися і стали змагатися між собою в армрестлінгу, піднятті гирь просто так, для душі. Вишнівчани переконані, що, не зважаючи на зрив змагань у селищі, потрібно приїхати 20 червня у Збараж і вибороти призові місця.

Спортсмени з рішенням про закриття ігор не погодилися і стали змагатися в армрестлінгу

Василь ЛЕВЕНЕЦЬ

Leave a Reply

Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.