You are here: Home // Спорт // Збараж залишився без “Галича”

Збараж залишився без “Галича”

Збаразьких футбольних вболівальників можу «порадувати»: наш «Галич» у цьому сезоні в чемпіонаті області виступати не буде.
Причина проста: команда нікому не потрібна, ніхто не хоче її підтримати матеріально. Вболівальникам раджу відвідувати матчі першості району. Правда, і тут особливими досягненнями похвалитися не можемо. На старт вийшло 11 команд, коли в інших районах їх 25-27.
Минулої неділі відбувся черговий тур першості району. На стадіоні цукрового заводу зустрілись команди «Авангард» (Збараж) – «Благодар-Агро» (Красносільці). Матч пройшов з мінімальною перевагою більш досвідчених збаражан. Вони більше володіли м’ячем, частіше атакували. Глядачі в цій грі побачили три голи. Всі вони були забиті із штрафних ударів. Першим на 16-ій хвилині відзначився красносілець Сергій Довгань. Через 20 хвилин авангардівець Валерій Василенко зрівняв рахунок. Переможний гол у середині другого тайму провів збаражанин Григорій Ямчук. Ось результати інших матчів туру: «Бірник» (Максимівка) – ФК «Синява» – 1:0, «Сонячне» (Заруддя) – ФК «Киданці» – 4:0, «Горинь» (Вишнівець) – ФК «Романове» – 4:0, «Вікторія» (Стриївка) – ФК «Зарубинці» – 3:2.