“Сокіл” уже з басейном (оновлено)

Новенький басейн з’явився в оздоровчому таборі «Сокіл», що у с.Чорний Ліс. Випробувати штучну водойму мали змогу дітки другої табірної зміни.

− Хоча басейн порівняно невеличкий, − каже директор табору Іван Данилюк, − лише  5,5 метра діаметром, проте цілком придатний для навчання школярів плаванню.

Я радий, що більше двох десятків хлопчиків та дівчаток, які нещодавно боялись навіть підійти до води, тепер на ній вільно тримаються.

Наші інструктори − майбутні вчителі фізкультури, які проходять у таборі практику, зуміли донести дітям не лише життєво необхідне уміння плавати, але й навчили різних його стилів.

То ж якщо хтось має бажання відпочити у «Соколі» під час третьої зміни, яка розпочнеться 6 серпня, і водночас навчитись плавати, ми будемо раді.

За безпечність води у басейні можна не хвилюватись. Перш ніж потрапити до водойми, діти ретельно миються у душовій кімнаті та проходять огляд лікаря. Тому вода залишається чистенькою.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>