// Люди, Новини, Районна рада, РДА інформує // Художники Вишнівця зробили для земляків щирий подарунок до 20-літнього ювілею Незалежності України

Художники Вишнівця зробили для земляків щирий подарунок до 20-літнього ювілею Незалежності України

З нагоди відзначення 20-літнього ювілею Незалежності України художники Вишнівця вирішили зробити подарунок  односельчанам і гостям селища. Під егідою Національного заповідника «Замки Тернопілля» у стінах Вишневецького палацу відбулась виставка живописних полотен місцевих майстрів пензля.

Свої твори представили Олег Скаржевський, Володимир Лотоцький, Ігор Зіліневич, Любов Шиян, Борис Дроботюк, Роман Навроцький, Марія Бодасюк, Павло Бас.

Усі, хто відвідав виставку змогли помилуватися мальовничими пейзажами Вишнівця та його околиць, які так вміло були перенесені на полотна художниками. Їм вдалось увіковічнити у своїх творах красу рідної землі.

Звичні для нас пейзажі ми побачили іншими очима, очима людей, які так люблять свій рідний край, вболівають за нього, щиро вірять у світле майбутнє України.

Крім живописних полотен, на виставці були представлені фотографії ковальських виробів Андрія Бурковського та різьби по дереву Андрія Присяжнюка. Слід відмітити, що вони обидва є випускниками Львівської академії мистецтв і, не дивлячись на молодий вік, – визнані майстри у своїй галузі не лише в Україні, а й за кордоном. Сьогодні ці молоді талановиті люди мешкають разом із сім’ями у Вишнівці. Андрій Присяжнюк плідно працює в галузі художньої деревообробки. Андрій Бурковський є співробітником Вишнівецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» й займається художнім ковальством.

Виставка стала справжнім святом для вишнівчан, пробудила у їх серцях гордість за свою державу, її таланти, за молоду Україну.


Валентина Брега,

молодший науковий

співробітник

Вишнівецького відділу

Національного заповідника

«Замки Тернопілля»


дольова участь тернопіль

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , ,

2 коментарі to " Художники Вишнівця зробили для земляків щирий подарунок до 20-літнього ювілею Незалежності України "

  1. Леся коментує:

    Допоможіть знайти Андрія Присяжнюка, будь-ласка. Знала Анлрія коли він ще вчився у Яворові. .

  2. admin коментує:

    Телефони сільської ради Вишнівця: 2-13-13, 2-14-12. Запитайте там його контакти. Там їх знають напевно.

Залишити відгук

Архів

Серпень 2011
П В С Ч П С Н
« Лип   Вер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області
Народне Слово. © 2012

Fatal error: Call to a member function getLinks() on a non-object in /home/usenarodnes/data/www/narodne-slovo.te.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php on line 15