Кращим працівникам МНС вручено відзнаки “Честь і слава Тернопільщини”

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження про нагородження відзнакою голови обласної державної адміністрації – нагрудним знаком  «Честь і слава Тернопільщини» ІІІ ступня начальника управління МНС в Тернопільській області генерал-майора Євгена Лукавого.

Такою ж відзнакою нагороджено й начальника Теребовлянського районного відділу Міністерства надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області Станіслава Ганича.

Нагороди за багатолітню сумлінну працю, самовідданість, та професіоналізм під час виконання службових завдань та з нагоди Дня рятівника вручив заступник голови ОДА Петро Гоч.

Також, від імені голови ОДА Валентина Хоптяна, він привітав працівників органів МНС області із професійним святом – Днем рятівника.

«Маю честь передати вам щирі слова вітань від імені голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна. В умовах сьогодення ви першими стаєте до боротьби зі стихією та полум’ям, у різних екстремальних ситуаціях відстоюєте людські життя та народне добро, гідно виконуючи доручену справу. Щира вам за це подяка та пошана!», – сказав Петро Гоч.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *