Книга «Збаражу – 800» – гідна візитівка міста-ювіляра

Під час святкування ювілею Збаража відбулася презентація унікального видання – книги «Збаражу-800».

Це спільний проект видавництва «Новий колір» та НЗ «Замки Тернопілля». Як розповів видавець Богдан Куневич, при її підготовці було обрано концепцію – коротко, але ґрунтовно, показати розвиток Збаража та широко проілюструвати його світлинами. – Ми хотіли показати у книзі історію Збаража від часу його заснування до сьогодення, виклавши її в лаконічній формі та підкріпивши відповідним ілюстративним матеріалом, – наголосив видавець.

На сторінках книги вміщено чимало унікальних фотографій, старовинних карт, частина з яких публікується вперше. «Збаражу-800» – книга, яка гідно представлятиме місто не тільки в Україні, а й серед діаспори.

Присутній на презентації голова Всесвітньої координаційної ради КУН Михайло Ратушний наголосив, що книгу потрібно перекласти англійською та європейськими мовами, щоб якомога більше людей дізнавалися про Збараж.

Гортаючи сторінки видання, голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зазначив, що вона, безумовно, зацікавить не лише дослідників історії цього старовинного міста, але й усіх, кого цікавить минувшина і сьогодення Тернопільщини. -Думаю, що цікавим це видання буде й для гостей області, адже тут подані цікаві факти, інформація про архітектурні, історичні, духовні пам’ятки, – зазначив голова ОДА.

На разі книгу «Збаражу-800» видано накладом лише тисячу примірників. Але під час свята прозвучала обіцянка надрукувати додатковий тираж видання.

Першими, з рук голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна книгу, отримала делегація львів’ян на чолі з начальником управління культури Львівської ОДА Сергієм Бурком, який приїхав з поважною місією – привітати збаражан з ювілеєм міста.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *