Виправній жіночій колонії, що в Добриводах – 50

Збаразькій жіночій колонії – 50. Півстоліття тому в селі Добриводи відкрили чоловічу колонію. А вже через 2 роки установу реорганізували в жіночу. За час існування заклад пройшов нелегкий шлях змін і розвитку, розповідають в Тернопільському обласному управлінні виконання покарань.

Павло Лосик, начальник обласного управління Державного департаменту з питань виконання покарань: «Із дня заснування колонії колектив пройшов непростий, складний шлях реформувань і змін. Але кожний керівник, який очолював колектив, старався зробити все для того, щоби зберегти колектив, щоб колонія трималась на плаву, забезпечити і створити відповідні умови утримання відповідно до кожного періоду часу».

Засуджені, які відбувають покарання в колонії, умовами проживання задоволені. За словами працівників установи, керівництво дбає про своїх підопічних. Але грошей на належне їх утримання все одно недостатньо.

Олександр Ретюк, начальник Збаразької виправної колонії №63: «На сьогоднішній день у колонії відбуває покарання 700 засуджених жінок. Я впевнений, що вони сьогодні забезпечені всім необхідним. Безумовно, проблеми є, адже не можна сьогодні сказати, що їх немає. У першу чергу, проблемою є те, що колонія забезпечена коштами приблизно на 40%. Це зовсім мало, безумовно».

Ювілей Збаразької колонії урочисто відзначили святковим концертом, а заодно нагородили військовими званнями та орденами заслужених працівників виправного закладу.

ІНТБ

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *