// Новини, РДА інформує // На нараді в РДА проаналізовано новації пенсійного законодавства та системи соціальної підтримки

На нараді в РДА проаналізовано новації пенсійного законодавства та системи соціальної підтримки

Голова РДА Автанділ Мдінарадзе провів апаратну нараду під час якої обговорювалися питання щодо реформування системи пенсійного страхування та системи соціальної підтримки.

Про пенсійні новації проінформувала заступник начальника ПФУ в Збаразькому районі Віра Дорогінська. Вона проаналізувала ситуацію щодо пенсійного забезпечення в районі, відповідно до норм нового пенсійного законодавства України, зазначивши, що хоча  зараз ще доволі рано давати оцінку результатів пенсійного реформування, однак реформа набирає обертів і поступово доведе свою необхідність. У Збаразькому районі 16 тисяч 300 пенсіонерів і лише 6 тисяч 884 працівників, з них більше 5 тисяч отримують мінімальну або нижче мінімальної заробітну плату. Віра Дорогінська також проаналізувала переваги і недоліки єдиного соціального внеску, в цілому оцінивши його позитивно. Однак практика показала, що хоч тепер потрібно здавати лише один звіт, але є більше десятка платіжних поручень і помилка хоч в одному з них для бухгалтера обійдеться немалим штрафом. Тому сьогодні фахівці працюють над удосконаленням цих моментів.

Про реформування соціальної підтримки доповів начальник управління соціального захисту населення РДА Олександр Рожко, який зазначив, що метою реформи є підвищення охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення при раціональному використанні бюджетних коштів. Для досягнення цілей на період реформи поставлено такі завдання: посилити адресний характер надання соціальної підтримки; підвищити ефективність управлінських рішень у системі соціальної підтримки населення;запровадити стимули ефективного використання ресурсів соціальної допомоги. Другий етап реформи (до кінця 2012 р.) передбачає модернізацію інституту соціальної інспекції; перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, за винятком допомоги при народженні дитини, інвалідам з дитинства й дітям-інвалідам, а також пільг особам, які мають виняткові заслуги перед Батьківщиною; забезпечення повного обліку в системі подання й споживання теплової енергії, холодної й гарячої води для учасників програм житлових субсидій, встановлення необхідного технологічного обладнання для обліку споживання транспортних послуг; інтеграцію житлових пільг у систему житлових субсидій; створення єдиного соціального агентства (на основі структур Міністерства праці та соціальної політики) з комплексного обслуговування осіб, що потребують соціальної підтримки. На третьому етапі (до 2014 року) планують запровадження моніторингу соціальних програм та аудиту програм соціальної підтримки населення, а також запровадження картки соціальної допомоги.

дольова участь тернопіль

Погода, Новости, загрузка...

Tags: ,

4 коментарі to " На нараді в РДА проаналізовано новації пенсійного законодавства та системи соціальної підтримки "

 1. павло з вишнівця коментує:

  Із 30тис.жителів Збаражчини працездатног віку тільки біля 7тис.офіційно працюють.Чому влада не обгнуздає контролюючі органи які своїми діями нищать робочі місця,що так трудно створюються? Тепер на одного працюючого більше двох пенсіонерів. Проте є потенціал на створення протилежної ситуації-на одного пенсіонера ,два працюючих.

 2. Редактор коментує:

  У чому ви вбачаєте цей потенціал? Ви оптиміст?

 3. павло з вишнівця коментує:

  Потенціал становить 23тис.чол(30-7).Влада повинна направити свою роботу щоб використати цей потенціал.Та замість цього просто піднімають пенсійний вік.Згідно звітів щорічно в районі створюється біля 600нових робочих місць,проте кількість безробітних не зменшується.Районна влада робить не те, що потрібно жителям району,а те, що скаже начальство зверху .Це відбувається через те що владу призначають зверху.

 4. Редактор коментує:

  Згідна стовідсодково

Залишити відгук

Архів

Лютий 2012
П В С Ч П С Н
« Січ   Бер »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області
Народне Слово. © 2012

Fatal error: Call to a member function getLinks() on a non-object in /home/usenarodnes/data/www/narodne-slovo.te.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php on line 15