ПЕРЛИНИ РІДНОЇ МОВИ ДЕМОНСТРУВАЛИ ДОШКІЛЬНЯТА ДИТСАДКА “МАЛЯТКО”, ЩО У ДОБРИВОДАХ

 

Мова рідна, слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камінь має.

Саме під таким гаслом відбулося родинне свято, приурочене рідній мові у дитячому садку «Малятко» в селі Добриводи,

Свято пройшло на високому рівні, адже вихователі садочка – справжні фахівці своєї справи.

Гарно, по-святковому, прибраний зал зачарував усіх гостей. Тут панувала тепла атмосфера, адже участь у заході брали не тільки діти, а й батьки, які разом з усіма присутніми хвилювалися, раділи, співали та милувалися успіхами своїхдошкільнят, які вправно декламували вірші, грали сценки, співали українські пісні. Усе це було емоційно, схвильовано…

З’являлися сльози радості, коли діти щирими словами славили рідну мову, рідну Батьківщину. Трепетно билося серце від ніжної колискової, від материнських порад своїм синочкам і донечкам. Цікавою і захоплюючою була інсценізація казки «Колобок», під час якої малюки впевнено й майстерно грали свої ролі.

Завдяки завідувачці дитячого садка Наталі Іванівні Табачній, тут завжди приємно і затишно, діти з радістю відвідують дошкільний навчальний заклад, двері якого гостинно вітають їх усіх кожен день.

І родинне свято також би не відбулось, якби не вихователь групи Галина Миронівна Липка, яка зуміла організувати і підготувати надзвичайно красиве, сімейне свято, в якому взяли участь усі батьки. За милозвучність і музичну насиченість свята завдячуємо талановитому музкерівнику Петру Михайловичу Шиманському, який не тільки навчив дітей співу, але й майстерності.

Отож, велика подяка усім вихователям, працівникам навчального закладу за їхнє розуміння, працьовитість, наполегливість, терплячість.

Нехай у вашім колективі завжди панує мир, доброта, злагода та повага від усіх батьків. Бажаємо творчих злетів та здобутків.

Галина ЧОРНА,

голова батьківського комітету

ДНЗ «Малятко» с.Добриводи

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *