// Новини, РДА інформує // Очільників територіальних горомад Збаражчини навчали інвестиційному менеджменту

Очільників територіальних горомад Збаражчини навчали інвестиційному менеджменту

2 березня, у рамках реалізації пілотного проекту Голови Правління Укрінбанку Володимира Клименка «Взаємодія бізнесу та територіальних громад на користь людині в Україні» у Тернопільській області, в Збаражі відбувся Установчий семінар «Інвестиційний менеджмент у житлово-комунальному господарстві».

Організаторами даного заходу виступили Укрінбанк (м. Київ), Центр муніципального менеджменту (ХАБІТАТ), Програма Організації об’єднаних Націй по населених пунктах (ООН-ХАБІТАТ) за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, які мали на меті надати практичну допомогу очільникам територіальних громад Збаражчини щодо розробки та впровадження нових форм і методів організації, управління та стратегічного планування, відповідно до міжнародних стандартів та індикаторів ООН у галузі сталого розвитку населених пунктів, спонукати їх до активних кроків щодо залучення інвестиції. Бо, на жаль, на сьогоднішній день показник залучення інвестицій на душу населення у Збаразькому районі один з найнижчих в Україні і становить лише 6 доларів.

Голів сільських та селищної рад навчали як правильно здійснювати інвестиційний менеджмент, демонструючи позитивні результати моделей сталого розвитку Київщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини, Волині, які реалізовували свої концепції регіональної інвестиційної стратегії розвитку у рамках потужних проектів ООН-Хабітат впродовж останніх 12 років. Лектором навчань виступив координатор проекту ООН-Хабітат Україна Олександр Затолокін, який намагався у конструктивному діалозі з очільниками територіальних громад Збаразького району визначити основне коло необхідних інвестиційних проектів для їхніх населених пунктів, скільки інвестиційних ресурсів потрібно Збаражчині, а також навчити їх обґрунтовувати доцільність власних проектних пропозицій, належним чином оформляти їх документально.

Завдяки ініціативі ПАТ Укрінбанк, Головою Правління якого є Володимир Клименко, нині чотири райони Тернопільської області уже подали 210 проектних пропозицій на загальну суму 184 млн.грн. і зараз визначаються найбільш актуальні потреби Шумщини, Лановеччини, Кременеччини і Збаражчини. Проаналізувавши проектні пропозиції, більшість яких стосується ремонтних робіт, освітлення, енергозбереження та водопостачання, Володимир Клименко, зауважив, що розвиток Тернопільщини вбачається не лише у ремонті існуючої інфраструктури та благоустрої, але й у збереженні та відновленні історичних місць та пам’яток і основне – покращення стандартів життя у малих містах і районах. – Ми маємо можливість вам допомогти. Потрібне тільки ваше бажання, – наголосив Володимир Клименко. Він також поділився планами на майбутнє, зауваживши, що з Тернопіллям пов’язує ведення свого бізнесу, зокрема, відкриття філій Укрінбанку, підприємств, а відтак створення близько 500 нових робочих місць. Перший транш на розвиток регіону, за його словами, становитиме 100 мільйонів гривень.

 Світлана БОДНАР

 

 

дольова участь тернопіль

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , , , ,

Залишити відгук

Архів

Березень 2012
П В С Ч П С Н
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області
Народне Слово. © 2012

Fatal error: Call to a member function getLinks() on a non-object in /home/usenarodnes/data/www/narodne-slovo.te.ua/_lm8ea8f138e7abf12fd3b69de62a906877/linkmoney.php on line 15