Збаразький терцентр соціального обслуговування ділився досвідом роботи з колегами із Підволочиського району

15 березня у Збаражі побувала делегація з територіального центру соціального обслуговування Підволочиського району – директор Оксана Капелусь разом з бухгалтером, економістом та завгоспом. Метою їхнього візиту був обмін досвідом зі Збаразьким терцентром щодо надання платних соціальних послуг та ведення підсобного господарства.

Збаразький територіальний центр соціального обслуговування комплекс соціальних платних послуг самотнім жителям району надає уже майже два роки. Їх близько 24 видів: прання, косметичне і генеральне прибирання оселі, доставка продуктів, приготування їжі, допомога у виготовленні документації тощо. Як розповіла директор терцентру Оксана Смолій, зараз платні соціальні послуги отримують 36 громадян, які проживають самі, без дітей чи родичів, бо вони, як правило, мешкають за межами області, а то й України. Більшість самотніх – жителі Збаража. Відтак колеги з Підволочиська змогли детально ознайомитися з досвідом роботи Збаразького терцентру у цьому напрямку, оскільки вони таку практику лише розпочинають. Крім цього, Підволочиський терцентр планує розвивати у себе підсобне господарство і того дня делегація побувала ще й у геріатричному відділенні в Зарудді, аби на власні очі побачити, як тут ведуть господарку і у яких умовах проживають одинокі старенькі.

За словами директора Підволочиського територіального центру Оксани Капелусь, обмін досвідом та напрацюваннями дозволить їхній установі багато в чому удосконалити свою роботу. –Планів у нас дуже багато, – зазначила керівник терцентру, – і добре те, що місцева влада підтримує наші ініціативи, а ми, в свою чергу, шукатимемо шляхи поліпшення надання соціальнх послуг, створеня умов проживання для одиноких стареньких.

Оксана Капелусь також висловила задоволення від побаченого і почутого та запевнила, що плідна співпраця зі збаразькими колегами буде продовжуватися й надалі.

 Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *