Аграрії, які пересіватимуть озимі, отримають субсидії з держбюджету

Відповідно до постанови КМУ від 19 березня 2012 року № 278 “Питання надання державної підтримки галузі рослинництва для пересіву у 2012 році озимих зернових культур” передбачено механізм використання бюджетних коштів для фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств, які проводитимуть пересів озимих зернових культур навесні 2012 року.

Для визначення переліку сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та інших суб’єктів аграрного сектора економіки, які мають право на отримання фінансування цих заходів, у районі створено відповідну комісію.

Для одержання фінансової підтримки сільгосптоваровиробники потрібно звернутися до районної комісії із заявою про отримання субсидії на гектар посівів із державного бюджету. Крім цього, необхідно подати ще ряд документів, які передбачені вищезазначеним нормативним актом Кабінету Міністрів України.

Більш детальну інформацію та консультативну допомогу можна отримати в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: м. Збараж, вул. Б.Хмельницького, 6. Телефони для довідок : 2-26-02, 2-14-47, 2-12-01.

 

Олег Дрібніцов,

начальник управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *