Реконструкцію стадіону у Збаражі мають завершити до середини липня

Про завершення реконструкції центрального стадіону йшлося на засіданні організаційного комітету, яке провів голова РДА Автанділ Мдінарадзе у вівторок, 10 квітня.

Участь в обговоренні даного питання взяли голова районної ради Надія Розвадовська, міський голова Збаража Михайло Бочаров, керівники районних управлінь, установ та організацій.

Автанділ Мдінарадзе зазначив, що район виграв тендер на проведення обласних сільських спортивних ігор, які відбудуться наприкінці липня і це, у свою чергу, вимагає оперативного завершення реконструкції стадіону. Роботи ще дуже багато: потрібно облаштувати футбольне поле та його інфраструктуру, довести до ладу адмінбудинок, облаштувати роздягальні, душові та санвузли, систему опалення та гарячого водопостачання. Необхідно також завершити зовнішні та внутрішні опорядкувальні роботи, подбати про освітлення глядацьких трибун. Слід також побудувати волейбольні майданчики та майданчики для пляжного волейболу.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності залучення усіх наявних ресурсів для завершення реконструкції стадіону. –Усі виконавці, – зазначив Автанділ Мдінарадзе, – повинні довести свої ділянки роботи до кінця, а районна державна адміністрація допоможе організаційно.

Оксана МОРГУН

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *