ВІТАЄМО ОЛЬГУ АНТОНІВНУ ТА ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА ЗАЛУЗЬКИХ З ДІАМАНТОВИМ ВЕСІЛЛЯМ

Щиро вітаємо дорогих батьків ОЛЬГУ АНТОНІВНУ І ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА ЗАЛУЗЬКИХ з діамантовим весіллям.

Минає 60 років з того дня, коли ще зовсім юні Оля і Петро побралися і ніби два лелеки звили гніздечко і зросло в них двоє дочок. Прожиті разом роки − це придбаний скарб життєвої мудрості і розсудливості. Своїх дітей вчили добра, дали гідне виховання, освіту. Допомогли їм виховати двох онучок. Вже й правнучки підростають. В житті, як на довгій ниві, не всі дні були сонячними, були й зливи. Але вони сьогодні пам’ятають лише щасливі дні. Такий ювілей може прийти лише до молодих душею, люблячих сердець.

Тож нехай доля намітить Вам ще багато років спільного життя, відпустить Вам здоров’я, а Ваша рідна хата хай повниться любов’ю і теплом. Нехай Ваша життєва дорога, по якій Вам ще судилося пройти, буде для Вас щасливою, повною ласки, душевного тепла і Божого благословення.

Де взяти слів, щоб вдячність передати за все добро, за ласку, за любов, за світ очей, що нам подарували, і за тепло, що даруєте знов, про кожного з нас, хто далеко, хто близько, всі ваші тривоги і світлі думки. Спасибі за все і уклін Вам низький. Здоров’я і щастя на довгі роки.

З повагою і любов’ю − дочки Марійка і Віра, зять Володимир, онука Ірина з чоловіком Андрієм, онука Наталя, правнуки Софійка і Остапчик, родина з України, Канади, Польщі та Америки

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *