Мешканців Збаражчини тероризували двоє в масках

Після невдалого пограбування 85-річної пенсіонерки двоє жителів Збаражчини продовжили свої кримінальні гастролі. Протягом ночі вони навідались на обійстя інших селян. Хоча не всі спроби були вдалими, за кожну доведеться відповідати перед законом, -пише За Збручем.

 

Двоє парубків 16-ти та 24-років влаштували собі кримінальні пригоди. Хлопці давно були знайомі і, незважаючи на різницю у віці, легко знаходили спільну мову. Полегшувала спілкування і спільна пристрасть до алкоголю. Мабуть, за чаркою і виникла ідея легкого заробітку, а п’яному, як кажуть, і море по коліна.

 

Добре знали юнаки, що на окраїні села мешкає самотня бабуся. Коли стемніло, приховавши обличчя під спортивними шапками, в яких заздалегідь вирізали отвори для очей, навідались на чуже обійстя. Сподіваючись на легковірність старенької, вони постукали у шибку. Жінка подумала, що до неї прийшов хтось із родичів, і відчинила двері. Увірвавшись до хати, молодики схопили пенсіонерку і, погрожуючи фізичною розправою, вимагали показати, де вона ховає свої заощадження. Налякана бабуся не розгубилася, погодилися виконати вимогу кривдників і попросила їх вийти разом з нею на вулицю, адже в хаті, за її словами, грошей не було. Там старенька одразу почала кликати на допомогу, чим привернула увагу сусідів. Нападники такого не сподівалися. Злякавшись, втекли, так і не довівши злочин до завершення. На допомогу бабусі поспішила жінка, що живе неподалік, вона й викликала міліцію.

 

Того ж вечора хлопці без запрошення завітали на подвір’я інших селян. Там пощастило більше – вдома нікого не було. Скориставшись відсутністю господарів, розбили вікно та проникли в будинок. DVD-плеєр, який винесли з чужої оселі, крадії, не зволікаючи, продали незнайомцеві, а свої кримінальні гастролі продовжили в сусідньому селі. Третя спроба виявилася нещасливою – до чужого будинку проникнути не вдалося, а ґвалту наробили. Після невдалого замаху молодики нарешті схаменулись.

 

Вже наступного ранку парубків затримали працівники Збаразького райвідділу міліції. Слідчі з’ясували, що в обох вже є кримінальне минуле: молодший відбував умовний термін покарання за схожий злочин, старший – був судимий за крадіжку з автомобіля. На даний час затримані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Порушено кримінальні справи за статтями 187 (ч.3), 185 (ч.3)

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *