ВІДКРИТТЯ ДОРОГИ У ЗАЛІСЦЯХ СТАЛО СВЯТОМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

9 серпня у Залісцях відбулося урочисте відкриття відремонтованої ділянки дороги. Замість 12 кілометрів бездоріжжя село з головною трасою тепер з’єднує акуратна асфальтівка з розміткою на дорожньому полотні та об лаштованими узбіччями.

Того дня біля церкви та сільської ради людей було більше, ніж на храмове свято. Священик місцевої церкви освятив відновлену дорогу, щоб рух по ній був безпечним, а сама асфальтівка приносила зручності і користь мешканцям села.

Голова районної ради Надія Розвадовська під час урочистостей з нагоди відкриття руху на оновленій дорозі сказала: – Ми вдячні державі, яка повернулася обличчям до села, вирішивши проблему, яка не вирішувалась багато десятиліть, адже траса не ремонтувалася з 60-х років минулого століття. Тепер буде налагоджене сполучення з районним центром, Вишнівцем, Тернополем. Впевнена, що з оновленням дороги поліпшиться життя сільської громади. Дякуємо усім, хто долучився до того, щою дорогу відремонтували.

− Завдяки добротній трасі, − зауважив заступник голови районної ради Василь Липка, − зможе розвиватися інфраструктура на селі − можна організовувати сільськогосподарські ринки у себе, возити продукцію на продаж до Вишнівця і Тернополя.

Заступник головного лікаря ЦРКЛ Любомира Гергель додала, що оновлена дорога допоможе поліпшити медичне обслуговування селян, забезпечить 20-хвилинний доїзд швидкої допомоги, а отже, врятує не одне людське життя.

Мешканці Залісець і гості поділилися своїми враженнями.

− Ми живемо у Заліщиках, − розповідає молода жінка, Марія. − Щоліта приїжджаємо до бабусі − Зіни Палій. Раніше годину добиралися до села, а тепер − 5-7 хвилин. Дорога навіть краща, ніж у Тернополі. Просто не віриться, що наші дорожні митарства вже у минулому. Ми дуже раді.

Мешканка Залісець Марія Палій згадує: − породіль везли до лікарні підводами, а студенти добиралися до траси пішки, бо автобус до села не ходив. Я сама 26 років працювала на фермі місцевого колгоспу, стільки кілометрів по тих ямах відходила, а тепер − благодать.

Молимось день і ніч за здоров’я усіх, хто допоміг у ремонті дороги, − каже Валентина Рожик. − Якби ще до Почаєва зробили дорогу, щоб нам було легше добиратися до святині, ми були б щасливі.

− Дороги наші впродовж десятиліть були у занедбаному стані, − ділиться сільський голова Марія Копач. − Хто б міг подумати, що за якихось три місяці до Залісець проляже така чудова дорога. Від імені сільської громади щиро дякую Володимиру Клименку та усім, хто сприяв відновленню дороги до села, виконував ремонтні роботи.

Оксана МОРГУН

 

Поширити статтю:

8 thoughts on “ВІДКРИТТЯ ДОРОГИ У ЗАЛІСЦЯХ СТАЛО СВЯТОМ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

 1. 16.08.2012 at 15:07

  Не вірте – БРЕХНЯ !!! і підуп…. Вас обдурять..

 2. Редактор
  16.08.2012 at 18:41

  Що брехня? Те що дорогу зробили. Факти “на ліцо”

 3. 17.08.2012 at 08:05

  Радий за жителів Залісець. Тільки за що такий привілей порівняно із сотнею сіл Тернопільщини?

 4. Редактор
  17.08.2012 at 20:23

  Щирі українці:)))Порадуватися за них просто не можна?

 5. 23.08.2012 at 13:26

  А яким чином Клименко сприяв відкриттю дороги спорудженої за рахунок держави?

 6. Редактор
  23.08.2012 at 16:06

  ЛОБІЮВАВ НАПРЯМОК ЇХ ВИКОРИСТАННЯ, МОГЛИ ВОНИ ПІТИ І НА СЕЛО НА ДОНЕЧЧИНІ:)

 7. 27.08.2012 at 13:38

  Будь-хто може сказати, що це він пролобіював дане питання, довести зворотнє складно. А от організовувати виставу з перерізанням стрічки влада “незалежному” кандидату, своєму “супернику” на виборах чомусь дозволяє…

 8. Редактор
  27.08.2012 at 19:38

  вибори…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *