Банкір-самовисуванець Володимир Клименко стане переможцем під час парламентських виборів 2012 на „північному” мажоритарному округ Тернопілля

Такі результати опитування політекспертів, яке провела ДОБА після старту виборчої кампанії.

 

Чотирьом експертам ми пропонували визначити трійку лідерів по кожному окрузі. Усереднені дані цього опитування і вилилися в остаточний результат.

 

Володимир Клименко почав свою роботу задовго до офіційного старту виборчого процесу. Він працює системно, його кампанія дорога, окрім того саме цього кандидата підтримує влада області на чолі з губернатором. Саме ці фактори забезпечать заїжджому банкіру впевнену перемогу на окрузі, де він вже заробив собі статус „баріна”, з майже безмежними можливостями, зазначають експерти.

 

„Свободівець” Михайло Головко, не зможе використати свою козирну карту – підтримку обʼєднаної опозиції, вважають експерти. В нього немає професійної команди, яка б „зробила вибори” та, що найголовніше, достатньої кількості грошей, аби позмагатися з Клименком. Додатковим бонусом для „свободівця” в час кампаніє, є ворожнеча між Клименком та нардепом Орестом Муцом, однак і це не поможу молодому кандидату перемогти.

 

Третє місце на окрузі, за підсумками опитування, належатиме „ударівцю” Валентину Ломаковичу. Він, мовляв, також активно працює на окрузі, однак до можливостей „топових” конкурентів йому ще далеко.

 

Варто зазначити, що саме на рахунок третього місця на цьому окрузі, експерти були найменш одностайні. „Бронзу” на півночі віддавали і іншим кандидатам, серед яких Ломакович переміг з невеликим відривом.

 

ДОБА, інфографіка Тарас САВЧУК

Поширити статтю:

RedTram

12 thoughts on “Банкір-самовисуванець Володимир Клименко стане переможцем під час парламентських виборів 2012 на „північному” мажоритарному округ Тернопілля

 1. Nazar
  06.09.2012 at 08:41

  Хто експерти? На яких підставах зробили такі висновки?
  Безмежні можливості це відкриття доріг за державний рахунок і встановлення вікон в кредит?
  Оскільки Клименко провладний кандидат, то і “експертні висновки” фабрикуються вигідні владі.

 2. Редактор
  06.09.2012 at 10:05

  Питання до ДОБИ

 3. Nazar
  07.09.2012 at 13:21

  Щому ж ви не передрукували з ДОБИ цю статтю?

  Улюбленець влади Клименко відкриває дороги, в які не вклав ні копійки, – експерт
  http://doba.te.ua/novyny/ulyublenets-vlady-klymenko-vidkryvaje-dorohy-v-yaki-ne-vklav-ni-kopijky-ekspert.html

 4. Редактор
  07.09.2012 at 13:32

  Не потрапила на очі:) Ми ж не моніторимо сайти. Читаємо стрічку укрнету:)

 5. СПРАВЖНІЙ ЗБАРАЖАНИН
  07.09.2012 at 18:51

  А, чого б, не сказати в газеті правду, що Клименко ще заробить на цих дорогах, адже видані кредити його банком держава віддаватиме з великим процентом, а враховуючи об‘єми коштів, то процент вийде нехилий!!!

 6. Редактор
  07.09.2012 at 20:16

  Правда у кожного своя. Або напівправда:)

 7. misha-pravda@rambler.ru
  09.09.2012 at 00:38

  Хочу звернутися до Редактора який коментує ту брихню – Ваше прізвище РозвОдовська чи Липка чи якась інша гнида РИГІОНАЛЬНА.

 8. Редактор
  09.09.2012 at 11:34

  Перші тролі на сайті:)

 9. Nazar
  10.09.2012 at 09:29

  Ви вибірково “узгоджуєте” і публікуєте коментарі? Я повторю:
  Стаття з ДОБИ – Улюбленець влади Клименко відкриває дороги, в які не вклав ні копійки, – експерт
  http://doba.te.ua/novyny/ulyublenets-vlady-klymenko-vidkryvaje-dorohy-v-yaki-ne-vklav-ni-kopijky-ekspert.html
  досі не втратила актуальності, продемонструйте свою незаангажованість і надрукуйте її в наступному номері там подана актуальна інформація для мешканців району. Якщо звичайно “галичина-волинь” і хоптян з кіньми не займуть всіх вільних сторінкових площ…

 10. Редактор
  10.09.2012 at 10:31

  Згідно закону про вибори депутатів ВРУ, усе що стосується політичної реклами друкується відповідно до укладених договорів і угод. Нічого від себе ми не друкуємо. Так що не справа у сторінках. За актуальну інформацію такого змісту ми не відповідаємо. Ткий закон.

 11. Олег
  18.10.2012 at 21:44

  Стаття заказна, і автори проплачені риговські шлюшки які за 50 копійок продадуть рідну маму, експерди тут найшлися, тут переможець тільки один Михайло Головко.

 12. Редактор
  19.10.2012 at 07:55

  Ніхто не проти. Нехай:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *