ДРУГА ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТИ

Розмаїттям неординарних виступів іскрилася минулої п’ятниці сцена Збаразької міської школи №2 під час шоу «Друга школа має талант».

Ініціатором цікавого мистецького заходу виступило шкільне «міністерство» преси, яке складається з чотирьох учениць девятого класу − (міністр − Ліля Стасюк, члени «міністерства» − Ярина Пришляк, Людмила Михайлович, Марта Голиш). Невгамовні дівчата самі й сценарій склали, самотужки знімали відео про кожного з учасників конкурсу, придумали й виготовили його логотип, самі ж і провели дійство.

Виховникам – педагогам-організаторам Наталії Стасюк та Людмилі Залецькій, вчителю музики Любомиру Гуменюку залишалось лише скоординувати творчий процес.

У результаті спільні зусилля юних і дорослих вилились у захоплююче двогодинне дійство, яке принесло насолоду та відпочинок усім присутнім в актовому залі, а ще відкрило деякі приховані паростки талантів.

До прикладу, сюрпризом для школярів та вчителів став талант Богдана Славути, який вперше, подолавши невпевненість, вийшов на сцену та одразу завоював своїм гумором серця публіки настільки, що вона віддала йому першу премію.

Ще більше симпатій завоював четвертокласник Дмитрик Чепіль − йому діти цілком заслужено віддали Гран-прі. У виступі хлопчика оригінально поєднались і пісня, і гумор, і веселі слайди.

Диплом другого ступеня отримали наймолодші учасники конкурсу з танцювального гурту «Непосиди», а третю сходинку посіла вокалістка Оля Мандзюк.

Загалом, того дня виступило тринадцять учасників, кожен з яких, безперечно, неординарна особистість, − це і Мар’яна Совик та Олена Зінкевич, які співали дуетом, і солістки Вероніка Довгаль, Світлана Прокопчук, фольклорний колектив «Бабусяки», тріо «Україночки». Чарівно співали і Вікторія Сливка, і гітаристка Даринка Мацик. Неповторним був виступ і дуету музиканток – скрипальки Тані Виклюк та піаністки Мар’яни Паламарчук, які після конкурсу продемонстрували ще й свої вокальні здібності.

Поза конкурсом виступили чимало юних обдарувань, яким не вистачило духу боротись за першість, але які зовсім не поступаються своїм товаришам − серед них солістка Ольга Лавренюк, танцюристки-акробати, четвертокласники, які представили бальний танець. Словом, талантів у другій школі − невичерпне джерело. Шкода, що здібності вчителів залишились поза лаштунками шоу. Директор Ганна Йосипівна Альохіна так по – акторськи майстерно розповіла під час паузи казочку, що могла б легко отримати першість, у разі оцінки її виступу.

До речі, голосування відбувалось дуже демократично. Свою думку мав змогу висловити кожен. Організатори не доручили цю справу визначення журі, а роздали спеціальні квиточки усім присутнім у залі, на яких глядачі мали змогу поставити номер найкращого, на його думку, учасника. Тож переможців визначив «голос народу». Володар Гран-прі отримав, окрім оплесків та диплома, − сертифікат на суму 100 гривень, а трійка призерів − по 50 гривень кожен. Усім, без винятку, артистам дістались шоколадки.

Спонсором цікавого і корисного заходу став лікар-стоматолог, керівник «Родинної стоматології» і водночас батько першокласника Андрій Граблюк.

− Кошти, − зізнався найоригінальніший учасник шоу Дмитрик Чепіль, − які я сьогодні заробив, пришвидшать здійснення моєї заповітної мрії − купити ноутбук. А то я збираю, збираю, і ніяк не можу назбирати. Я дякую спонсору, а ще Миколі Стасюку, Наталії Стасюк, які склали для мене таку цікаву пісню із назвою «Ох, Катерино…» і допомогли поставити номер, а ще усім, хто віддав за мене свій голос.

Ірина СИСКО

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *