ЗОЛОТА ОСІНЬ ЗАВІТАЛА У «МАЛЯТКО»

16 листопада у дитячому садочку «Малятко» селища Вишнівець відбулося чудове та яскраве свято осені, яке об’єднало дошкільнят та їхніх батьків і вихователів.

До малюків завітала панна Осінь – яскрава, сонячна, барвиста, усміхнена й привітна. З дитячих уст лунав чудовий спів. А пісень дітей навчила на своїх заняттях завідуюча і музичний керівник «Малятка» Оксана Іванівна Дідик.

Осінь прийшла на свято з помічниками-синочками – Вереснем, Жовтнем та Листопадом. Діти справно відгадували загадки, демонструючи свою кмітливість та ерудованість, розказували віршики. До слова, усі дітки мали дуже гарне і яскраве вбрання, яке їм підготували і пошили батьки.

Маленькі актори вправо та відповідально виконували доручені наставниками їм ролі – овочів, лісових звірят, грибочків. Був також багатий Урожай, який привіз цілий віз подарунків.

На завершення свята багата і щедра Осінь з допомогою синочків-місяців пригостила короваєм усіх діток.

Прекрасне святкове дійство відбулося завдяки завідуючій дитсадком Оксані Дідик, вихователям Ользі Кирик та Ларисі Мандибурі, помічникові вихователя Світлані Перепечин, а також за підтримки батьків дошкільнят, які активно долучилися до організації і проведення заходу.

Варто сказати, що діти з радістю відвідують дитсадок, бо їх тут завжди чекають та навчають милі й привітні вихователі Ольга Сергіївна Кирик – досвідчений і мудрий наставник з багаторічним стажем роботи та Лариса Віталіївна Мандибура – молодий та енергійний педагог-дошкільник. Завдяки цікавим і захоплюючим заняттям малюки крокують у свій другий дім, яким для них став дитсадок, весело і залюбки.

 

 

Батьківський комітет групи «Соняшник»

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *