ВИЗНАЧЕНО КРАЩОГО ЧИТАЧА ОСЕНІ

4 грудня у Збаразькій районній бібліотеці для дітей підбили підсумки конкурсу «Найкращий читач осені» серед читачів бібліотеки – учнів 3-4 класів шкіл міста.

Для участі в конкурсі необхідно було виконати ряд умов, зокрема бути постійним читачем бібліотеки; брати активну участь у житті бібліотеки, читати книги, як за шкільною програмою, так і для організації дозвілля; прочитати на підсумковому святі уривок з улюбленої книжки українською мовою.

Найактивнішими читачами було визначено Марту Демчан, Анастасію Слюсарчук з 4-Б класу ЗОШ №1, Олександра Осіпука, Лілію Лисогір, Катерину Яворівську, Катерину Саган з 4-А класу цієї ж школи та Діану Азізову і Ольгу Васюту з 4-Б класу ЗОШ №2.

За частотою відвідування бібліотеки та кількістю прочитаних книг перемогу отримала Ольга Васюта. Її фотографію на формуляр представлено на книжковій виставці «Найкращий читач осені 2012 року».

Бібліотекар відділу 1-4-х класів Наталія Сохань вручила всім учасникам конкурсу подяки та призи, а переможниці − ще й книгу «Казки Європи».

Третього грудня стартував зимовий етап конкурсу «Найкращий читач зими». Тож бібліотека чекає тих, хто любить читати, та хоче позмагатися за це звання.

Тетяна ОГІНСЬКА,

заступник директора ЦБС по роботі з дітьми

 

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *