Петро Гоч: “Якщо й надалі не вдасться провести сесію – будемо звертатись про розпуск обласної ради”

Як ми вже повідомляли раніше, сесія обласної ради 30 січня не відбулася. Також, сьогодні відбувся «перший постірл» про можливий розпуск обласної ради, пише TernopilExpress

У разі, якщо й надалі не вдасться провести сесію обласної ради, Тернопільська облдержавадміністрація звертатиметься до ВРУ про розпуск облради і перевобири.

– Я хочу заявити від імені обласної адміністрації, що ми будемо ініціювати, будемо звертатися до ВР з проханням визнати Тернопільську обласну раду недієздатною і призначити позачергові вибори. Так, це додаткові витрати для області, так це новий політичний сезон, але іншого варіанту немає. Тому що ми бачимо, що вже три місяці сесія є практично паралізованою. Тому ми будемо дуже уважно стежити за завтрашньою президією. Якщо там не буде консолідоване вирішення щодо визначення дати проведення сесії, ми будемо просити, щоб це було зроблено у максимально стислий період. Якщо ще раз буде зірвана сесія обласної ради іншого виходу немає, як звернення до ВР про розпуск цієї обласної ради і нові вибори, – заявив Петро Гоч.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *