ІВАН ДЕМЧИШИН ДАВ ЗАВДАННЯ ГОЛОВАМ СІЛ

Голова Збаразької районної державної адміністрації Іван Демчишин провів шостого лютого нараду із міським, селищним, сільськими головами, на якій були обговорені питання виконання програми поводження з твердими побутовими відходами в Збаразькому районі на 2011 – 2014 роки, утримання артсвердловин, підготовки до проведення благоустрою та ремонту комунальних доріг, про маршрутну мережу в Збаразькому районі, про діяльність реєстраційної служби; про проведення нормативної грошової оцінки в населених пунктах району, використання земель запасу та резервного фонду.

У вступному слові Іван Демчишин окреслив об’єм роботи, який найближчим часом мають виконати очільники населених пунктів у плані впорядкування належної документації, виконання розпорядчих документів і т.д. Серед першочергових питань, які необхідно негайно вирішити, голова РДА назвав врегулювання механізму сплати коштів у міський бюджет тими сільськими радами, чиї юні мешканці відвідують дитсадки міста. Також очільник району наголосив на необхідності завершення процедури становлення меж міста і сіл, що з ним межують.

Про те, яких норм і стандартів мають дотримуватись місцеві перевізники при наданні транспортних послуг , поінформував присутніх начальник відділу перевезень Укртрансінспекції Тернопільській області Леонід Брут. Він також закликав сільських голів більше роз’яснювати мешканцям їхніх населених пунктів права пільговиків, можливості і обов’язки перевізників. Чимало питань у сільських голів виникло відносно утримання доріг, невиконання водіями своїх обов’язків та інших.

Начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Борис Гнип у своєму виступі доповів про необхідність паспортизації сільських сміттєзвалищ, про пошуки нового місця під міське сміттєзвалище, через те, що існуюче давно переповнене. Нагадав про дезінфекцію водозаборів і водогонів. Під час обговорення даних питань Іван Демчишин пообіцяв посприяти виділенню коштів з районного бюджету на паспортизацію сміттєзвалищ та вирішити, яким чином за відсутності тепер на місці санітарної служби спростити збаражанам процедуру отримання необхідних послуг та дозволів.

Про функції і проблеми у роботі реєстраційної служби Збаразького районного управління юстиції повідомив її начальник Ярослав Максимик, а питання проведення нормативної грошової оцінки в населених пунктах району, використання земель запасу та резервного фонду проаналізував начальник відділу Держземагенства у Збаразькому районі Сергій Кукурін.

На завершення наради голова РДА подякував очільникам місцевого самоврядування за конструктивну співпрацю, розуміння. А також окреслив перспективи розвитку району, в якому дієву участь візьмуть і сільські голови.

Ірина СИСКО

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *