“БАТЬКИ І ДІТИ − РОДИНИ ЦВІТ”

Любов і шану до своїх найдорожчих людей вкотре виявили учні 4-А класу Збаразької ЗОШ №2 під час родинного свята, яке відбулося 16 березня.

Повчальний та зворушливий захід організувала вчителька Ольга Мокра, яка уже чотири роки веде своїх вихованців стежинами знань. Допомагала їй музичний керівник Наталія Чихіра.

У шкільній їдальні, прикрашеній вишитими рушниками та фотоколажами з родинними світлинами, за «іменними» столиками зібралися родини четвертокласників. Запросили не тільки їх матусів і татусів, братів і сестер, дідусів й бабусь, а й хресних батьків.

Діти вручили запашний коровай як символ гостинності та спадкоємності поколінь дідусеві та бабусі найповажнішого віку.

Найтепліші слова безмежної любові і вдячності учні адресували мамам, яким для щастя потрібно лише одне − «щоб діти щасливі були»».Завжди можуть розраховувати сини і дочки на міцну руку і надійне батькове плече, любов якого часом сувора і непомітна, але вкрай потрібна дітям.

Своїм найкращим друзям − дідусям і бабусям онуки також адресували щирі слова, цілуючи їх натруджені руки та посріблені скроні.

Вшанували учні того дня і свою шкільну родину − вчителів за їх невтомну працю і терпіння.

Напередодні свята кожна дитина власноруч виготовила оберіг для своєї родини і вручила його найстаршому представникові.

Не обійшлося без гуморесок та кумедних і повчальних сценок, у яких дітипродемонстрували непересічні акторські таланти. На душі кожного гостя свята було тепло і радісно, адже найбільше щастя для батьків і родичів − бачити своїх дітей здоровими, веселими, талановитими.

Закінчилось родинне свято чаюванням із медом, пухкими пампушками та короваєм, якими залюбки смакували за невимушеним спілкуванням усі гості та господарі дійства.

Оксана МОРГУН

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *