// Новини, Районна рада, РДА інформує // КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРОСИТЬ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВЕСНЯНОЇ ТОЛОКИ

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРОСИТЬ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВЕСНЯНОЇ ТОЛОКИ

Шановні краяни!

Напередодні Дня довкілля та наближення світлих великодніх свят звертаємось до вас із закликом подбати про благоустрій ваших населених пунктів.

Кожен із нас має в своєму серці уставлений образ мальовничої України: чепурні обійстя, уквітчані господи, ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті храми й пам’ятники, квітучі сади, впорядковані могили.

На жаль, останнім часом наші вулиці й прилеглі до них території скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку. Як не прикро, але багато хто змирився з таким ганебним явищем. Зрозуміло, доки ми з вами не будемо виконувати свої обов’язки належним чином, доти справа відродження української культури, як стилю нашого життя, залишатиметься порожніми словами. Байдужість є тією трясовиною, яка затягує усі добрі наміри та намагання.

Сьогодні чистота і благоустрій наших населених пунктів повинні стати справою честі всіх жителів Збаражчини. Закликаємо всіх керівників установ, організацій, жителів районного центру, селища Вишнівець, сіл району подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших славних предків.

Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.

 

Іван Демчишин, голова райдержадміністрації

Надія Розвадовська, голова районної ради

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012