ЗДОРОВ’Я І РУХ РАЗОМ КРОКУЮТЬ У ШИМКОВЕЦЬКІЙ ШКОЛІ

Здоров’я учнівської молоді, здоровий спосіб життя школярів – важливе завдання навчально-виховної роботи адміністрації, педколективу Шимковецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

До Всесвітнього дня здоров’я у школі було приурочено ряд заходів: бесіди, конкурси малюнків, плакатів, випуск стінгазет на медичну тематику.

Спортивне свято «Нумо, дівчата!», проведене вчителем фізкультури Галиною Резнік, продемонструвало витривалість, спритність, любов до фізичних вправ дівчат 4-9 класів. Команди «Ластівка», «Сонечко» змагались у різних естафетах: «Спритність», «Передачі», «Перегони», «Стрибкова».

З великою майстерністю створювали модні зачіски, показували знання української кухні під час конкурсу «Перукарі та кулінари».

І вкотре всі переконувались, що «здоров’я й рух разом крокують».

Попередженням виникнення шкідливих звичок, формуванням мотивації щодо здорового способу життя став виховний захід «Молодь обирає здоров’я», який підготувала педагог-організатор Євгенія Семенюк з учнями 7, 9 класів.

Учасники агітбригади «Зірка життя» Ігор Яцишин, Володимир Корнатий, Сергій Клименко, Іванна Погода, Христина Швець, Інна Корніцька, Світлана Вечеринська нагадували, що « здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям, спорт, що дає нам наснаги і сили».

У піснях, хореографічних композиціях «По секрету всьому світу», «А ми бажаєм вам добра», «Вітаміни споживайте» (вчитель музичного мистецтва Антоніна Зеленко) учні закликали фізично загартовуватися, бути сильними і мужніми.

Емоційно піднесений настрій передавався в актову залу, і всі розуміли, що лише правильнее харчування, дружба з фізкультурою і спортом зміцнюють фізично і морально, допомагають у досягненні мети.

Марія Дячук,

заступник директора школи з НВР

 

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *