МАТУСЯМ У ДАРУНОК − ЛЮБОВ ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ

Свято Матерв «Любов сердець своїх тобі кохана ненько», яке відбулося у залі райдержадміністрації, стало своєрідним творчим звітом вихованців Збаразького районного будинку дитячої та юнацької творчості. У вестибюлі адмінбудинку було розгорнуто виставку робіт керівників гуртків і вихованців БДЮТ «Матусю, сонечко моє».

Найдорожчій, найближчій у світі людині − мамі були присвячені чудові вишивки, виготовлені з любов’ю ляльки-мотанки, аплікації, вироби з паперу, писанки, великодні кошики. До присутніх зібрання звернулася заступник голови райдержадміністрації Наталія Заваденко, яка привітала усіх із найчарівнішим весняним святом підкреслила, що мати − це найнадійніша людина у світі, яка ніколи не зрадить і не сфальшивить. Матері вболіваютьс за дітей, просять для них щасливої долі, як матуся виплекає дитину у щирих молитвах такою людиною вона й виросте − у пошані і любові до Бога, родини, України.

− Від вас, матерів, залежить, − наголосила Наталія Заваденко, − яким виросте молоде покоління.

Наталія Заваденко зазначила, що на Збаражчині є 670 багатодітних сімей, 406 жінкам присвоєно почесне звання «Мати- героїня».

А далі вихованці БДЮТ під керівництвом своїх наставників запропонували чудову концертну програму, уу якій славили Матір Божу, неньку Україну і ту, що дарувала життя, несла колискову ніжність і ласку, любить нас такими, якими ми є − рідну матусю.

Діву Марію славили у піснях учасниці тріо «Спалах» та хористки Союзу українок, які у 1991 році відродили у Збаражі Свято Матері і вже давно активно в плідно співпрацюють із будинком дитячої творчості. Чудові пісні дарували матусям та всім гостям свята солістки Світлана Прокопчук, Настя Попельовська, Христина Заровенна, Вероніка Довгань, дует Софії та Христини Кріль, Андрій Куріца. Грацію та елегантність демонстрували у «Вальсі для мами» учасники танцювального колективу «Альянс»

Група «Експромт» творчо та креактивно виконала пісню «Старі фотографії». Наймолодші учасники свята з гуртка «Малюнок» дарували матусям і бабусям зворушливі віршики із зізнаннями у любові.

Вибухи щирого сміху викликав юний виконавець гумору Василько Ділай. Двічі виходив на сцену володар Гран-прі, переможець районних та обласних конкурсів − ансамблю «Співаночки», кожного разу в іншому амплуа − то мрійливому то жартівливому. Учасниця гуртка «Художня вишивка» Вікторія Чорненька, розповіла, що любов до вишивання прищепила їй бабуся і прочитала власний вірш «Бабусина наука».

Сонячний настрій дарували учасники вокальних ансамблів «Сонечко» та «Усмішка».

− Весна сповнена свят і подій, центром яких є мати, людина, яка

благословила у світ, − зазначив заступник голови районної ради Василь Липка.

Від районної ради він побажав усім матерям добра, натхнення, щоб дитяча любов усе життя зігрівала їх серця, а також подякував працівникам та гуртківцям БДЮТ за чудове зворушливе свято.

Оксана МОРГУН

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *