// Вітання // ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАДІЮ ПАВЛІВНУ ТХІР

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАДІЮ ПАВЛІВНУ ТХІР

Вітаємо з днем   народження  наставницю дитячої спільноти Марійської дружини церкви Христового Воскресіння НАДІЮ ПАВЛІВНУ ТХІР.

Як підібрати такі лагідні слова, щоб нашу вдячність передати за все добро, за ласку, за любов, за світ Ваших очей, Надіє  Павлівно, що випромінюють щирість і тепло до дітей, рідних і всіх людей.

На незбагненному цім світі, де на долоні все, як є, Вам День народження привітно сьогодні руку подає. В цей день Вас щиро привітають колеги, друзі і рідня. Здоров’я, щастя побажають і море радості щодня. А від нас прийміть дарунок: троянди у рясній росі, палкого сонця поцілунок, весну у всій своїй красі. До Вас хай сила вітру лине на журавлиному крилі. Хай в Вас живуть душа дитини і мудрість Матінки-Землі. Нехай Вас завжди в теплім домі чекають люблячі серця. Бажаєм Вам не знати втоми доводить справи до кінця. А щоб чудове Ваше свято в душі лишило добрий слід, Прийміть від нас цю присвяту й живіть, як мінімум,  сто літ. Низький уклін Вам, за вічну турботу, за щире бажання добра нам усім. Ми дякуєм Богу, що Ви у нас є, хай силу, здоров’я й терпіння Господь Вам дає, а Матінка Божа – Цариця Свята – дарує щасливі і довгі літа.

 

Вдячні вихованці Марійської дружини церкви Христового Воскресіння м. Збаража

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012