ДІТИ МАЮТЬ ПРАВА

Понад 500 юних мешканців краю взяли участь в обласній акції «Діти мають права», яка відбулася у Тернополі та була присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Захід відбувся з ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, під патронатом голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Учасниками акції стали різні категорії дітей, в тому числі й діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей з усіх районів області та Тернополя. Юним мешканцям краю організатори запропонували цікаву програму, яка включала мистецькі, спортивні, інтелектуальні конкурси та розваги: ігротеки для дітей “Діти мають права”, яку проводили фахівці з соціальної роботи міського і районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області, конкурс малюнків на асфальті, конкурс “Будинок моєї мрії”, розваги на атракціонах, інформаційно-розважальні заходи для дітей за сприяння обласного управління УМВС України в Тернопільській області, спортивні ігри для дітей, виставки вишивок, малюнків, фоторобіт, декоративних виробів “У країні дитинства”, виступи військового оркестру.

Привітав дітвору й голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, який відвідав свято.

-Сьогодні, завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, чимало робиться для того, аби створити належні умови для виховання усіх дітей в родинах, забезпечити їх фізичний та духовний розвиток, дієво посприяти тим дітям, які мають особливі фізичні потреби та родинам, які їх виховують. Все це в області вже робиться і робитиметься й надалі, бо турбота про дітей є турботою про майбутнє всього суспільства», – зазначив, вітаючи дітей голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, який завітав на їхнє свято.

Керівник області наголосив, що держава й надалі дбатиме про посилення гарантій захисту прав дітей. Зокрема 1 червня Глава держави, з метою сприяння реалізації прав і законних інтересів дітей підписав низку документів які містять ряд завдань для центральних та місцевих органів влади щодо поліпшення медичної допомоги дітям, соціального захисту сімей з дітьми, якості занять у позашкільних закладах освіти.

Також голова обласної державної адміністрації вручив подарунки дітям – переможцям конкурсу малюнку “Будинок моєї мрії” та конкурсу “Мені сорочку мати вишивала”.

Прес-служба ОДА

 

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>