У Збаразькій районній лікарні серйозні фінансові порушення

Ревізія Збаразької центральної районної комунальної лікарні, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області, виявила порушення фінансової дисципліни, що призвели до втрат на суму понад 242 тис. грн., повідомили «Номер один» у прес-службі обласної Держфінінспекції.

Левова частка збитків, яких зазнала лікарня, стосується нарахування та виплати заробітної плати. Перевіркою було виявлено такі порушення, як завищення посадових окладів, неправомірне нарахування оплати за шкідливі умови праці, незаконні надбавки та премії, оплату праці сумісникам за фактично невідпрацьований час, безпідставно надано та оплачено відгули. Загалом ревізією встановлено зайві виплати заробітної плати та зайві відрахування до державних цільових фондів на суму майже 103 тис. грн.

Інспекторами також було виявлено порушення, пов’язане з коштами спеціального фонду, які використовувались лікарнею за напрямками частково або в менших сумах, а різниця покривалася за рахунок коштів загального фонду, що призвело до нанесення збитків лікарні на суму більше 123 тис. гривень.

Ревізією також виявлено, що внаслідок завищення співвідношення опалюваних площ, лікарнею зайво оплачено за послуги теплопостачання, що призвело до збитків на суму майже 8 тис. грн. Також встановлено, що внаслідок заниження об’ємів опалюваних приміщень, орендарями не відшкодовано видатків за теплопостачання орендованих приміщень у сумі майже 6 тис. гривень.

Крім вищевказаного, завищено розрахункові показники за КЕКВ 2120 «Нарахування на заробітну плату» та КЕКВ 2171 «Оплата теплопостачання», що призвело до завищення потреби у коштах та затвердження в кошторисі на 2013 рік зайвих бюджетних асигнувань загального фонду на загальну суму 331 тис. гривень.

За матеріалами ревізії складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру району.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *