// Новини, Освіта Збаражчини // «СОНЯШНИК» ПОПРОЩАВСЯ ЗІ СВОЇМИ ПЕРШИМИ ВИПУСКНИКАМИ

«СОНЯШНИК» ПОПРОЩАВСЯ ЗІ СВОЇМИ ПЕРШИМИ ВИПУСКНИКАМИ

Росте людина… її життя починається світанком душі – дитинством. Залишається воно у пам’яті, як потаємне і світле. І скільки б не пройшло років, берег дитинства притягує до себе, повертає до найвіддаленіших куточків людської пам’яті.

Саме таким святом Дитинства став випускний вечір у Зарудянському сільському комунальному дитячому садочку «Соняшник», який відбувся 26 червня.

Маленькі, несміливі, але цікаві й спостережливі прийшли наші дітки до дитячого садочка. Так боязко було відірватися від теплих маминих рук, лякало незвідане, але підійшли молоді і привітні завідувачка Інна Сергіївна Ожибко та вихователька Оксана Василівна Дзюбик, взяли малесенькі рученята до своїх долонь і повели першими сходинками спілкування й навчання. Вони завжди були поруч: мирили, заплітали кіски, витирали носики, втішали, терпляче сіяли зернятка мудрості, людяності і доброти. Також у всьому і завжди нашим діткам допомагала няня Світлана Василівна Черняк. За що батьки і вихованці їм дуже дуже вдячні.

Йшли дні… Збігали, мов весняні струмочки . . . Кожен день приносив нове пізнання світу, нову радість і… Здається, що тільки вчора було відкриття дитсадочка, перший ранок з дзвінком будильника, несміливі кроки вперед до чогось невідомого… і ось уже випуск. За цей коротенький період часу, від жовтня до червня, наші любі діточки з малесеньких примхливих крихіток перетворились у справжніх леді і джентльменів, які, неначе голуб’ята, закружляли у прощальному вальсі.

На урочисте вручення дипломів завітали гості: сільський голова Володимир Бринюк, який постійно підтримував малечу, а також отець Мирослав, який поблагословив діток на подальше успішне навчання та подарував іконки Пресвятої Трійці.

Ми радіємо, коли світить сонечко, яке ніжно пестить голівки наших діток, граючи своїми золотими промінчиками, і радіємо тоді, коли після грайливого дощику з’являється веселка, яка усміхнено дивиться на нас. То ж нехай, дорогі наші діточки, ваше життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки. Нехай казка завжди йде з вами по життю і ніколи не закінчувалася, а якщо закінчиться, то нехай кінець буде щасливим!

Ірина Біркова, мама випускника

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags:

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012