// Новини // Один день таборування з українською діаспорою

Один день таборування з українською діаспорою

В рамках Форуму української молоді діаспори “Тернопіль-2013″ представники молодіжних громадський організацій та Тернопільський обласний молодіжний центр праці 21 серпня провели зустріч з юнаками та дівчатами, які приїхали на форум з різних куточків світу. Таборують діаспорці на території дитячого оздоровчого закладу “Сокіл”, що у Чорному лісі на Збаражчині.

 

Програма дня була дуже насиченою. Члени ГО “Молода Просвіта” провели майстер-клас з розмальовування писанок. Вони мали на меті показати, що потрібно творити майбутнє пам’ятаючи про минуле.

 

Цікавий та практичний тренінг-семінар провели працівники Тернопільського обласного молодіжного центру праці. Юнакам і дівчатам, поділеним на команди було запропоновано зобразити “Країну моєї мрії”, яку вони вдало презентували усім учасникам. Невід’ємною частиною будь-якої країни є громадсько – активна особистість, тому команди наділяли її такими якостями, які повинні бути у кожного. Дізнатись про свої особисті якості учасники могли за допомогою психологічної експрес діагностики.

 

Атмосфера в колективі панувала тепла та щира. Подолавши бар’єри усі здружились, обмінялись контактами та зіграли товариський матч з волейболу.

 

Тернопільський обласний

молодіжний центр праці

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012