// Вітання // ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МИКОЛУ КОСТЯНТИНОВИЧА КИРИЧКА

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МИКОЛУ КОСТЯНТИНОВИЧА КИРИЧКА

Щиро вітаємо МИКОЛУ КОСТЯНТИНОВИЧА КИРИЧКА з ювілейним днем народження, який він святкуватиме 16 вересня.

Шановний Миколо Костянтиновичу, наш церковний старосто! Ми щиро вдячні Вам за Вашу невтомну і щиру працю на прославу Бога та на благо нашої парафіяльної родини. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, добробуту, Божого благословення.

Колихається Всесвіт у чистій осінній колисці, накриваючи Землю зоряним своїм полотном. І рухливі роки, щохвилини не стоять на місці, стукотять у серцях і по світу мандрують рядком. Ще недавно, зібравши Віру й Надію до Бога, до нашого Божого храму з натхненням линули Ви. Вже роки промайнули, а Ви все даруєте людям і Богу всі нелегкі тілесні і духовні труди. Але ж були вони, ці натруджені, стомлені ноги, що сходили-відміряли немало доріг, щоби храм будувався, просили Ви Бога, щоб за милістю кожного всіх нас Господь зберіг. Храм зростав, Ваші руки не дрімали, помагали у свята і в будні дні. Всіх навколо людей Ви, як староста, щиро єднали, і сьогодні Вас знають і люблять навколо усі. А життя – мов сірник, у безмежжі запалений Богом, що потомлені душі любов’ю і миром зігрів, ось і ще один рік покотився тихенько під ноги… Дай Вам Боже, побільше щасливих і плідних років. Ми бажаєм Вам щиро, щоб серце в молитві горіло, переповнивши щастям всю Вашу велику сім’ю. Хай Господня опіка хоронить Вашу душу і тіло, і на многії літа, у душі ріки вод живих б’ють.

З любов’ю і шаною – церковний комітет, братство, сестрицтво, хористи і всі парафіяни церкви Покрову Пресвятої Богородиці м. Збаража

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012