СТАРІСТЬ ПІДОПІЧНИХ ГЕРІАТРИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ СЕЛА ЗАРУДДЯ – НЕ ОДИНОКА

1 жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, за уже доброю традицією до підопічних геріатричного відділення Збаразького територіального центру соціального обслуговування, що у селі Заруддя, з подарунками, квітами, відкритим серцем і добрими словами завітали гості.

 Сльози радості бриніли на очах бабусь та дідусів, які волею долі опинилися у геріатрії, коли голова районної ради Надія Розвадовська, заступник голови райдержадміністрації Наталія Заваденко, директор територіального центру соціального обслуговування Оксана Смолій роздавали їм невеликі подарунки і з кожним говорили про самопочуття, турботи, печалі, для кожного намагалися знайти слова розради чи підтримки.

Цього дня на адресу одиноких літніх людей також лунали пісні, теплі, щирі слова вітань та щонайкращих побажань від учнів Зарудянської школи, яких вчителі приводять у цей заклад уже не вперше. Цьогоріч до зустрічі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку дітей готували педагог-організатор Марія Павловська, заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Михайлова та вчитель музики Дмитро Савіцькиий.

З невимовною радістю старенькі приймали з рук школярів прекрасні букети осінніх квітів.

Одиноким людям похилого віку за їх щоденну, копітку працю протягом усього життя, за мудрість і досвід, у свято, сповнене гуманізму та теплоти, дякували голова районної ради Надія Розвадовська та заступник голови РДА Наталія Заваденко. Також вони зичили стареньким міцного здоров’я, добра і Божої ласки.

На завершення зустрічі школярі разом із гостями заспівали підопічним геріатричного відділення «Многая літа». Директор терцентру Оксана Смолій подякувала усім присутнім за увагу та шану до стареньких, а також запросила їх бути частими гостями підопічних геріатричного відділення, бо для цієї вразливої категорії громадян найбільша радість на схилі літ – увага і добре слово оточуючих.

 

Варто зазначити, що люди зі складною долею, які за віком або в силу життєвих обставин, на схилі літ залишилися самотніми і потребують постійного побутового та медичного догляду, у геріатричному відділенні села Заруддя мають належний догляд. Під наглядом та опікою кваліфікованих, максимально уважних працівників нині тут перебувають 20 громадян. Персонал геріатрії щоденно трудиться, щоб для них тут були по-домашньому затишні й комфортні умови, смачна їжа, тепло. А керівник районного територіального центру Оксана Смолій піклується, аби забезпечити достатню матеріальну базу, яка за потреби поновлюється й осучаснюється, аби підтримувати моральне й фізичне самопочуття людей, які втратили турботу рідних, але знайшли її у “другій домівці” – геріатричному відділенні, а їхня старість не була одинокою.

Світлана БОДНАР

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *