СВЯТО-ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДБУЛОСЯ У ДРУГІЙ ШКОЛІ ЗБАРАЖА

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, у рамках реалізації в районі ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту та рівня життя найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни)» 1 жовтня у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім.Івана Франка відбулася урочиста зустріч із ветеранами війни та праці.

Вчителі та учні цього навчального закладу змогли поспілкуватися з ветеранами війни Миколою Данилевичем, Мирославом Бірковим, Олексієм Беркитою, Михайлом Хоменком та вчителем- ветарном Трохимом Кошаком, почути їхні спогади. На знак поваги та шани школярі вручили ветеранам живі квіти, подарували вервицю музичних дарунків.

З вітальним словом до присутніх також звернулася заступник голови райдержадміністрації Наталія Заваденко, яка побажала сивочолим ветеранам міцного здоров’я, добра та щасливого довголіття.

Поетичну мандрівку у часи молодості ветеранам подарувала директор другої одинадцятирічки Збаража Ганна Альохіна. Вчитель історії Марія Багрій розповіла школярам про суть свят, які Україна і світ щорічно відзначають 1 жовтня, а саме про Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Педагог також закликала учнів, коли вони повернуться додому, вклонитися низько своїм бабусям та дідусям, поцілувати їх натруджені руки і мудре чоло, подякувати їм за все а головне – щоденно шанувати людей старшого покоління.

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *