// Новини, Освіта Збаражчини, Районна рада, РДА інформує // «ХАЙ ПОСИЛАЄ ЩАСЛИВІ ЛІТА ВЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ»

«ХАЙ ПОСИЛАЄ ЩАСЛИВІ ЛІТА ВЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ»

Численну учительську родину Збаражчини привітали у середу, 2 жовтня, представники місцевої влади під час урочин, які відбулися напередодні професійного свята освітян у ресторані «Медобори».

На урочистості з’їхалися представники усіх шкіл та позашкільних виховних закладів, працівники відділу освіти. Попри те, що у залі зібралися люди з різними долями, їх об’єднала спільна доля − вчительська. На цьому не раз наголошували ведучі впродовж літературно-музичної композиції із ліричною назвою «Осіння рапсодія».

На екрані демонструвався фільм, у якому презентувалися педагогічні та учнівські колективи та особливості начально-виховного процесу кожної школи.

Родинну атмосферу свята підсилювали чудові художні виступи. Юні танцюристи зачаровували присутніх граційністю, вчителі та їх учні дарували розкішні букети пісенних та музичних творів.

Того дня невимушено й затишно почувалися і сивочолі ветерани педагогічної ниви, і ті, хто робить на ній лише перший засів. Усім адресували слова щирої поваги, для всіх лунали прекрасні пісенні сувеніри.

За багаторічну віддану працю дякували педагогам перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Яциковський та заступник голови районної ради Василь Липка, вручаючи грамоти РДА та районної ради. Їх отримали методист РМК Леся Бойко, Степанида Музичук, учитель Збаразької ЗОШ №1 Людмила Бернадин, Любов Васюніна, Галина Буднік із Коханівської ЗОШ, директор Доброводівського ліцею ім.О.Смакули Любов Каплун.

− Учитель − це людина, здатна не лише навчити, а й вислухати і зрозуміти, допомогти учневі вибрати у житті правильний шлях, − зазначив Богдан Яциковський. − Без вас, педагогів, неможливе майбутнє, адже ви виховуєте дітей, тобто наше майбутнє власним прикладом.

Другими батьками для дітей назвав учителів завідувач райметодкабінетом Віктор Бартошинський і це не перебільшення. Він переконаний, як, мабуть, і більшість з нас, що слово учитель слід писати з великої літери, адже люди цієї професії заслуговують найбільшої пошани.

Начальник відділу освіти РДА Оксана Бернадин також адресувала колегам щирі слова, вручаючи ряду з них грамоти.

Оксана МОРГУН

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags:

2 коментарі to " «ХАЙ ПОСИЛАЄ ЩАСЛИВІ ЛІТА ВЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ» "

  1. Сергей коментує:

    Добрый день !
    Подскажите email редактора, пожалуйста.

  2. Редактор коментує:

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012