// Новини, Право // Прокурором Збаразького району розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельних ділянок службовими особами одного з аграрних товариств району

Прокурором Збаразького району розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельних ділянок службовими особами одного з аграрних товариств району

 Підприємство для ведення сільськогосподарського виробництва самовільно зайняло понад 113 га земельних ділянок, розташованих на території однієї з сільських рад Збаразького району. Як з’ясувалось у ході перевірки, таке використання землі господарюючим суб’єктом здійснювалось упродовж майже 2 років.

Збитки, заподіяні державі такими діями становлять понад 110 тисяч гривень

За даним фактом прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснюється Збаразьким РВ УМВС України в області. Прокуратура району процесуально керує ходом розслідування.

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

2 коментарі to " Прокурором Збаразького району розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельних ділянок службовими особами одного з аграрних товариств району "

  1. Павло з Вишнівця коментує:

    Для наших правоохоронців становище коли земля пустує-це прибуток ,а коли обробляється і дає урожай _це збиток. В якій країні ми живемо?

  2. Редактор коментує:

    В Україні:)

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012