// Новини, РДА інформує // Валентин Хоптян:”Пам’ятник Тарасу Шевченку у Вишнівці та майдан його імені мають бути гордістю не лише вишнівчан, а й усіх мешканців району”

Валентин Хоптян:”Пам’ятник Тарасу Шевченку у Вишнівці та майдан його імені мають бути гордістю не лише вишнівчан, а й усіх мешканців району”

Тернопільська область готується до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян це питання тримає на особистому контролі.

Керівник області ознайомився з реконструкцією майдану Тараса Шевченка, що у Вишнівці Збаразького району. Там повністю замінюють плитку навколо пам’ятника Тарасу Шевченку, оновлюють і постамент. Завершити усі роботи планують до зими, незважаючи на те, що вересневі дощі завадили виконанню планових робіт.

«Наступного року – 200 років з дня народження Тараса Шевченка. Як стверджують історики, за своє життя Тарас Шевченко побував у Кременці, Почаєві та Вишнівці. Сьогодні для нас це знакові місця. Відтак, у Вишнівці йде оновлення скверу, пам`ятника. Тут будуть проведенні роботи з освітлення, а також озеленення. В Почаєві буде кімната-музей Тараса Шевченка», – заявив голова Тернопільської ОДА.

 

До проведення робіт долучилася влада, бізнес і громадськість. Як заявив Валентин Хоптян, до ювілею з нагоди дня народження українського генія Тараса Шевченка область зобов’язана підготуватися якнайкраще, адже цього вимагає і Президент України. Також керівник Тернопільщини доручив докласти максимум зусиль, щоб пам’ятник Тарасу Шевченку у Вишнівці, а також майдан мали ошатний, привабливий вигляд і стали гордістю не лише вишнівчан, а й усіх мешканців району.

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , , ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012