ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН НА ЗБАРАЖЧИНІ ЗАВЕРШИЛИ ТУРНІРОМ ТА НАГОРОДЖЕННЯМ КРАЩИЗ З КРАЩИХ

У неділю, 27 жовтня, на центральному стадіоні «Колос» у Збаражі відбувся футбольний турнір «Золота осінь» серед аматорських команд Збаражчини. Змагалися шість колективів, які стали призерами чемпіонату Збаразького району 2013 року, а саме: «Галичина» (с. Чернихівці), «Вікторія» (с. Стриївка), «Нива» (с.Колодно), «Сокіл» (с. Грицівці), ФК «Добромірка» (с. Добромірка), ФК «Киданці» (с. Киданці).

Перемогу у турнірі здобула команда «Вікторія» із Стриївки, яка у фіналі перемогла чемпіонів району черниховецьку «Галичину». Забитими м’ячами відзначилися Григорій Ямчук та Роман Ткач у команді «Вікторія» та Олег Кумчик у складі «Галичини». Команди були нагороджені кубками та грамотами.

Важливою подією у перерві турніру стало нагородження команд за підсумками чемпіонату Збаразького району з футболу серед аматорів 2013 року. Право називатися найсильнішою командою району виборов колектив із села Чернихівці «Галичина». Другі – ФК «Вікторія» села Стриївка. Третє місце посіла команда «Нива» з с.Колодно.

Відзначено переможців у змаганнях команд другого дивізіону. Перше місце – «Сокіл» (с. Грицівці), друге – ФК «Добромірка» (с. Добромірка), третє – ФК «Киданці» (с. Киданці). Усі команди були нагороджені кубками медалями та грамотами відділу у справах сім’ї молоді та спорту Збаразької РДА та Збаразької районної федерації футболу. Крім цього, команди були нагороджені додатковими призами від федерації футболу. За перші місця – комплекти футбольної форми, за другі – по п’ять футбольних м’ячів, треті місця дали змогу командам отримати комплекти воротарської форми та перчаток.

Також було відзначено кращих футболістів року. Ними стали: тренер «Галичини» Василь Панахида та нападник цієї команди Ігор Олексюк, воротар «Вікторії» Тарас Таращук та захисник цієї команди Вілен Лєщук, півзахисник «Ниви» Роман Гвязда. Кращими гравцями у свої командах визнано Богдана Дзюлу (ФК «Киданці»), Назара Струка (ФК «Добромірка») та Романа Качора («Сокіл»). Усі вони нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами.

На цьому сезон великого футболу Збаражчини 2013 року офіційно завершено.

 

Григорій ЯМЧУК,

голова Збаразького районного ФСТ «Колос»

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *