ДРУГА ШКОЛА ДЕМОНСТРУЄ ТАЛАНТИ

Дванадцять обдарованих виконавців продемонстрували свої здібності та уміння під час фестивалю-конкурсу «Друга школа має талант», який відбувся у переповненому глядачами актовому залі цього освітнього закладу 8 листопада.

Неповторними гранями різнобарвних талантів радували друзів, вчителів, батьків одинадцятикласниця Світлана Прокопчук, яка обрала для виступу красиву українську пісню; старша і молодша групи танцювального колективу «Ларівель»; четвертокласниця Анна Язвінська, яка наповнила зал фортепіанною музикою; танцюристи з 9-Б, які мрійливо вальсували парами; гурт одинадцятикласників «Лісапедний батальйон», який збадьорив своєю енергійною піснею найвтомленішого глядача; четвертокласниця, гімнастка Вікторія Кучер, яка вразила своєю пластикою й артистичністю; солістка Олена Зінкевич, яка не побоялась виступити з піснею на англійській мові; неперевершена своїми жартами і витівками команда КВК «Вишкілки»; надзвичайно драйвова танцюристка − восьмикласниця Вікторія Гонтарчук; виконавець репу Олександр Безкоровайний з десятого класу та його ровесниця співачка Зоряна Кадлубіцька. Хоча виступ кожного артиста вдячні глядачі супроводжували гучними дружними оплесками, все ж перемога дісталась тим, хто справив найсильніше враження на юні душі. І це, звичайно, яскраві «Вишкілки», з якими було важко конкурувати усім.

Тож за результатами демократичного таємного голосування, що відбувалось шляхом вкидання в урну талончика з вказаним номером уподобаного виконавця, клуб КВК отримав Гран-прі. Другі за популярністю у публіки були дівчата з «Лісапедного батальйону», − вони отримали диплом І ступеня, Вікторії Гонтарчук дістався диплом ІІ ступеня, а гурту четвертого класу «Ларівель» вручили диплом ІІІ ступеня. Разом з призовими місцями переможці другого сезону фестивалю «Друга школа має талант» отримали сертифікати на певні кошти від спонсора заходу Приватбанку. Керуючий Збаразьким відділенням Приватбанку Андрій Баран вручив юним сертифікати, подарунки від банку та пообіцяв, що співпраця з школярами буде продовжуватись. Зокрема в рамках програми Юніор Банк, мета якої дати молоді ази фінансової культури. Представники банку братимуть участь в уроках фінансової грамотності, які запроваджені в ЗОШ №2 у 10-му і 11-му класах, які проводить Наталія Багрій. Також банк пропонує кожному класу взяти участь у Всеукраїнській акції на найкращу мрію шкільного колективу. Клас, який переможе, отримає на втілення цієї мрії 10 тис. гривень, другі і треті місця матимуть по 5 тис.гривень. Тож діти мають придумати щось особливе, причому до 11 грудня.

На завершення директор школи Ганна Альохіна подякувала усім учасникам, організаторам, керівнику «Вишкілок» Миколі Стасюку, ведучим заходу Людмилі Михайлович, Лілії Стасюк, Марії Голиш, Ярині Пришляк.

− У нас в школі, − відзначила Ганна Йосипівна, − усі діти талановиті і наступні сезони фестивалю їх обов’язково проявлять.

Ірина СИСКО

 

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *