// Новини, Районна рада, РДА інформує // У ЗБАРАЖІ УРОЧИСТО ВШАНУВАЛИ АГРАРІЇВ КРАЮ

У ЗБАРАЖІ УРОЧИСТО ВШАНУВАЛИ АГРАРІЇВ КРАЮ

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулись минулої п’ятниці, 15 листопада, у барі «Зимовий сад». Найуспішніші аграрії краю, які представляли сільськогосподарський комплекс Збаражчини, приймали щирі вітання від керівництва району та музичні дарунки від працівників районного будинку культури.

− Ви заслуговуєте на сьогоднішні хвилини відпочинку, спілкування, − відзначив, звертаючись до виробників с/г продукції, голова РДА Іван Демчишин. − Адже за постійною невтомною працею на це вам часто не вистачає часу. Завдяки вашим працьовитим рукам, кмітливості, відданості роботі, забезпечується продовольча безпека нашої держави, ви дбаєте і про соціальну сферу, допомагаєте будувати храми ремонтувати ФАПи, навчальні заклади, дитячі садочки. За показниками господарювання ви вивели район у п’ятірку кращих районів області. Також Іван Демчишин висловив іменинникам вдячність за допомогу у розгортанні засніжених доріг, яку керівники сільськогосподарських товариств надавали впродовж минулої складної своєю погодою зими та побажав господарникам Збаражчини і надалі не забувати дбати про сільські громади бути багатими як духовно, так і матеріально, мати в достатку родинного затишку і тепла, Божого благословення. Від імені депутатського корпусу, районної ради вітав присутніх на святі заступник голови районної ради Василь Липка, який побажав трудівникам поля − представникам традиційного для українців ремесла − своєю працею на землі привносити у цей світ багатство та красу, жити і трудитись під мирним небом і бути у всьому благополучними, обдарованими усілякими Божими ласками.

З нагоди свята керівники вручили грамоти РДА і районної ради майже двом десяткам найпрацьовитіших представників, серед яких були механізатори, телятниці, трактористи, оператори машинного доїння корів, керівники с/г товариств, спеціалісти ветеринарної служби району та інші трудівники лану, тваринницьких комплексів.

Святкування, як заведено, не обійшлося і без молитви, яку змовили отець Григорій Єднорович та отець Роман Сливка.

Духовні наставники також звернулись до аграріїв з напутніми словами.

− Вам Бог дав талант праці на землі, − зауважив отець Григорій, − цінуйте цей дар, любіть його, ставтесь до нього відповідально і не забувайте про підлеглих, щоб вони пишалися вами, раділи з того, що маємо таку родючу землю, таку чудову Україну з християнськими традиціями, чудовою піснею і неповторною красою природи. Отець Роман, подовжуючи вітання, додав: − Шануйте нашу землю, яка є нашою матір’ю-годувальницею, тих людей, які тяжко працюють на цій землі, ми мусимо повернути належну повагу до них. Ми молились, щоб Господь благословив нашу землю і врожай, послав добре здоров’я, достаток трудівникам ниви, а ще − мудрість керівникам господарств, і усім − многая літа.

Чарівну українську пісню винуватцям свята дарували учасники ансамблю РБК «Збираж» (керівник Богдан Бобак) із солістками Любою Шарко, Марією Вітенько, солісти РБК Віта Максимюк, Сергій Рогівський , красиві музичні композиції для хорошого настрою виконували віртуози з інструментального ансамблю РБК під керівництвом Андрія Канаса.

Ірина СИСКО

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012