// Новини, РДА інформує // КОЛОДНЕНСЬКА ШКОЛА ОТРИМАЛА АВТОБУС ДЛЯ ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ ЗАВДЯКИ СПРИЯННЮ ГОЛОВИ ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КОЛОДНЕНСЬКА ШКОЛА ОТРИМАЛА АВТОБУС ДЛЯ ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ ЗАВДЯКИ СПРИЯННЮ ГОЛОВИ ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

З 11 вересня цього року підвезення школярів із села Болязуби до села Колодно тимчасово було призупинено, оскільки приватний підприємець відмовився від маршруту Болязуби-Тернопіль. У Збаразькій районній державній адміністрації питання щодо організації підвезення учнів до Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було поставлено на особливий контроль керівництва виконавчої влади району з метою якнайшвидшого позитивного його вирішення.

На численні звернення батьківського комітету, вчительського колективу, директора школи відділ освіти райдержадміністрації відреагував таким чином: за дорученням голови райдержадміністрації Івана Демчишина з 11 жовтня підвіз учнів з с.Болязуби до Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відділом освіти райдержадміністрації вирішено тимчасово здійснювати шкільним автобусом Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У цей час шкільний автобус Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів додатково підвозив учнів з с.Тарасівка до Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Відповідно до наказу відділу освіти районної державної адміністрації від 10 жовтня 2013 року №405 «Про зміни у маршрутах руху шкільних автобусів» зроблено відповідні зміни у маршрутах та розкладах руху шкільних автобусів Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

25 жовтня відбулося засідання конкурсного комітету із визначення маршрутів при обласній державній адміністрації, де ключовим питанням була організація рейсу за маршрутом Болязуби-Тернопіль. За результатами конкурсу відділ освіти районної державної адміністрації звернувся до приватного підприємця – переможця щодо укладення договору із підвезення школярів за даним маршрутом. Однак упродовж тижня на звернення відділу освіти РДА приватний підприємець не відреагував, зсилаючись на відсутність необхідних документів.

Після цього голова Збаразької райдержадміністрації Іван Демчишин провів оперативну нараду, на якій проаналізовано ситуацію щодо витрат пального на маршруті Збараж–Болязуби–Збараж та було вирішено передати Колодненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів шкільний автобус марки «ІVAN АО7А1-10» державний номерний знак ВО7791АХ, який був закріплений за Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №1. Відповідно до наказу відділу освіти №449-од від 06.11.2013 року було здійснено передачу даного шкільного автобуса, визначено маршрут та відповідальність керівника щодо утримання автобуса в належному стані та організації підвозу школярів із с.Болязуби до с.Колодно.

Таким чином, лише завдяки сприянню та активній участі голови Збаразької райдержадміністрації Івана Демчишина та згідно наказу відділу освіти було вирішено щодо питання підвезення учнівського контингенту з с.Болязуби до Колодненської школи І-ІІІ ступенів.

Відділ освіти районної державної адміністрації

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , , , ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012