// Новини, Районна рада, РДА інформує // ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ВНЕСЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА З ВИМОГОЮ ПІДТРИМАТИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІ ПРАГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ

ДЕПУТАТИ РАЙРАДИ ВНЕСЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ТА ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА З ВИМОГОЮ ПІДТРИМАТИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНІ ПРАГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ

28 листопада відбулося шістнадцяте пленарне засідання Збаразької районної ради. Якщо не деталізувати словесні перепетії, які точилися до початку роботи сесії та під час розгляду питань порядку денного, взаємні звинувачення щодо виникнення тих чи інших проблем життєдіяльності району, зокрема кадрових, то в цілому депутати цього разу все ж попраюцвали плідно.

Спочатку було прийнято звернення депутатів Збаразької районної ради до Президента,  голови Верховної Ради щодо підтримки євроінтеграційних прагнень України, яке з трибуни зачитав голова фракції ВО “Свобода” Юрій Дмитришин.

Після цього депутати проголосували за чотири бюджетні питання, а саме: про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2012 рік та перше півріччя 2013 року, затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців цього року та про внесення змін до рішення райради “Про районний бюджет на 2013рік”.

Позитивним було рішення депутатського корпусу щодо звільнення деректора Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування Оксани Василівни Смолій, у  зв’язку з тим, що вона переходить на роботу в обласний департамент соціального захисту населення. Також депутати затвердили в новій редакції положення про терцентр та перелік соціальних послуг, умови і порядок їх надання його структурними підрозділами. Збаразькій центральній районній комунальній лікарні надано дозволи на списання коней та реалізацію зерна. Внесено зміни до рішення райорнної ради “Про районну програму підтримки Збаразької районної комунальної газети “Народне слово на 2011-2015 роки” та затверджено реєстрацію базової мережі закладів культури району.

Загалом у порядку денному було 23 питання, тож ті, що залишилися, депутати розглядатимуть уже на засіданні наступної сесії районної ради.

Разом з тим, варто зазначити, що цього дня до відома депутатського корпусу було доведено інформацію про те, що  депутатська фракція “Фронт змін” влилася у депутатську фракцію ВО “Батьківщина”, яку очолює Олексій Кондратський.

Світлана БОДНАР

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags:

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012