ОЧЕВИДЕЦЬ ТА УЧАСНИК ПОДІЙ УСТИМ ГОЛОДНЮК ЗІ ЗБАРАЖА ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУВАЛОСЯ 30 ЛИСТОПАДА НА МАЙДАНІ У КИЄВІ: “БЕРКУТ ПОЧАВ НАС ТОВКТИ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, А МИ ЗАХИЩАЛИСЯ ЯК МОГЛИ”

Збаражанин Устим Голоднюк один із тих молодих людей, які потрапили у криваву бійню на майдані Незалежності в Києві удосвіта 30 листопада.

Ось що він про це  розповів: ” Ми помітили, що міліція почала активізовуватися. Вони почали виходити із метро. Під’їхало чотири вантажівки зі щитами. Міліція повністю оточила майдан. Ми з хлопцями стояли в п’ятому секторі і почали швидно організовуватися для захисту. Але не встигли. За 200 метрів, біля “Сбєрбанку”  почав вистроюватися беркут, десь дві роти. Без будь-яких попереджень вони почали штурм. Вони просто почали нас усіх товкти. Ми захищалися чим могли, кидали все, що попадало під руки. Але оборону нам не вдалося втримати під їхнім натиском. Вказівки розходитися тієї ночі з майдану звечора ні від кого не було. Ми добровільно стояли за вибір свого майбутнього і залишилися його відстоювати”.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *