// Новини // ТРОЄ ДЕПУТАТІВ ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЙШЛИ З ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

ТРОЄ ДЕПУТАТІВ ЗБАРАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЙШЛИ З ФРАКЦІЇ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Депутати Олександр Пачковський, Володимир Кравець та Микола Мазуранчик вийшли із депутатської фракції партії регіонів Збаразької районної ради.

Про це вони заявили сьогодні під час позачергової сесії райради. Обговоривши суспільно-політичну ситуацію в країні, засудивши дії влади, 49 депутатів проголосували за звернення  про відставку чинного уряду, Президента на яких лежить політична відповідаьність за криваві події у Києві 30 листопада, а також про перевибори до парламенту. Також опозиція, представники громади зверталися до депутатів-регіоналів з проханням, а інколи з вимогою, вийти з провладної партії.   Передусім це стосувалося голови райради Надії Розвадовської.

Крім цього, депутати прийняли рішення заборонити в державних установах району портрети Віктора Януковича, подискутували навколо питання висловлення недовіри Надії Розвадовській, можливості їй самій піти з посади, так би мовити добровільно.

Проте голова райради чітко заявила, що наміру залишати лави партії регіонів не немає, як і посади, хоча засуджує дії беркутівців проти мирних мітингувальників.

Прикро те, що депутати у цій полеміці таки не озвучили питання про приєднання до всеукраїнського страйку Збаражчини, як це було зроблено на передодні на сесії Збаразької міської ради, і рзійшлися, заспівавши Гімн України.

 Світлана Боднар

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012