// Люди, Новини // ЗБАРАЖАНИ ЗУСТРІЧАЛИ СТАРИЙ НОВИЙ РІК У ЗАРВАНИЦІ

ЗБАРАЖАНИ ЗУСТРІЧАЛИ СТАРИЙ НОВИЙ РІК У ЗАРВАНИЦІ

13 січня церковний комітет, братчики, сестриці, колядники Воскресенської церкви Збаража – загалом понад шість десятків збаражан – разом з парохом отцем Омеляном зустрічали Старий Новий рік у Марійському духовному центрі у Зарваниці.

У цю ніч прочани попросили у Зарваницької Божої Матері заступництва і опіки на рік прийдешній, дякували Небесній неньці за отримані ласки у минулому 2013 році, перепрошували Бога за свої провини у Тайні Сповіді, а під час Архиєреської Святої Літургії приймали Господа у своє серце у Найсвятіших Тайнах – Святому Причасті.

Вірних з Новим 2014 роком привітав архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Сименюк: «Нехай Христос обдаровує нас у Новому році щедрими ласками, здоров’ям, щастям, спокоєм і вдоволенням. Хай скріплює нас на дорозі життя і допомагає нести наші хрести. Хай зішле нашій Церкві і багатостраждальному народові кращу долю. Нехай вигоїть рани і скріпить єдність, згоду й любов у всьому українському народі.»

Після цього усі присутні спільно зі священиками і семінаристами колядували. Це було неперевершене відчуття. Тисячі паломників прославляли Новонародженого Ісусика у колядках, віддаючи славу і честь Богові. У нічній тиші цей спів линув до неба. Літургія закінчилася святковим феєрверком і частуванням прочан. Таке святкування згуртувало церковну громаду церкви Христового Воскресіння в одну велику спільноту, де разом, колядуючи і вітаючи один одного з Новим роком, люди відчували велике духовне піднесення та присутність Бога.

Щиро дякуємо добродію Ігорю Волошину, який надав автобуси для поїздки збаражан у Зарваницю. Бажаємо йому і його родині Божого благословення і всіх Господніх ласк у новому році.

Надія Тхір

 

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Tags: , ,

Залишити відгук

.
Народне Слово. © 2012