Суд залишив Валентина Хоптяна на посаді “губернатора” Тернопілля

Суд 30 січня скасував рішення Тернопільської облради про висловлення недовіри голові ОДА Валентинові Хоптяну.

У такий спосіб задовольнили позов прокуратури області щодо скасування рішення «Про недовіру голові Тернопільської ОДА», прийнятого Тернопільською облрадою 25 січня, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Нагадаємо, Тернопільська обласна рада на третьому пленарному засіданні 48 сесії прийняла п’ять рішень щодо політичної ситуації в Україні. Вони, на думку прокуратури, суперечать Конституції України та чинному законодавству. Тож ці пункти й оскаржили у суді.

– Суд, на жаль, не знайшов обгрунтування того, чому все-таки обласна рада вирішила про недовіру голові ОДА, мотиви того, підстави для висловлення недовіри, – сказав суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Андрій Осташ кореспондентові телекомпанії TV-4. – Щодо інших мотивів, то суд частково погодився з позицією представників Тернопільської обласної ради в тій частині, про яку зазначав прокурор, що регламенту порушено не було.

Довідково. У середу, 29 січня, Тернопільський окружний адмінсуд скасував чотири рішення обласної ради. Сьогодні до них додалося ще одне.

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *